Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmankénti szex - szerelemmel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmankénti szex - szerelemmel?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok,és egy 39 éves férfival találkozgatunk az utóbbi időben...

Megértjük egymást,fiatalos külsőleg és belsőleg is..

Nem tudom,hogy bele tudnék e bármi komolyabba menni, ésszerűen belegondolva nem akarnék mert a történethez hozzátartozik,hogy van gyereke (nem egy) ,de elvált a feleségétől már egy ideje.

Nyilván nem egy óriás csodát és 10 év múlva esküvőt meg gyerekeket várok ettől a kapcsolattól,ha ésszel gondolkozom,de mégis most nagyon jól érzem magam vele... Szerintetek ez tartható /normális állapot?

Természetesen senki nem tud arról hogy mi összejárunk ,de előbb utóbb ha folytatjuk úgyis kiderül és hogy őszintelegyek ettől picit tartok. Amellett hogy a szüleim valószínűleg nagyon kifakadnának,az illetőt elég sokan ismerik ,a környéken főleg,mert közéleti szereplő és így valószínűleg elég ciki lenne.

Egyébként én egy kalandként kezdtem el ezt nemrég vele,de ő már elmondta hogy komolyabb érzései is vannak irántam, folyton találkozni akar,de én is vele, és nem tudom ez mégis mennyire jelentőségteljes de az egész ott lett fura mikor együttletnel azt mondta szeret.

Persze olyanokat amugy is mond hogy imad meg stb,de ez komolyabb jelentosegu szerintem..


Szoval csak normalis valaszokra lennek kivancsi hogy ez mi most ami velem tortenik? Es hogy ez az egesz részéről mit jelent?


Legyszives a negativ kommenteket ne most,ne ide..


Koszonom:))



2016. máj. 12. 21:43
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
32%
Tényleg nem rosszindulatbol írom de szerintem mind a kettőtök érdekében ennek vessetek véget... De főleg a magad érdekében.
2016. máj. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd kérlek?
2016. máj. 12. 21:57
 3/44 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Neki ez a karrierjébe is kerülhet, most jó és egy darabig még tartható is de később már biztosan nem, mondjuk 10 év múlva... aztán ott leszel 30 évesen és szenvedhetsz a keresgéléssel illetve a legszebb éveid egy apukára áldoztad.


Egyébként ha úgy érzed folytatnod kell hát folytasd, minden kiderül majd idővel :)

Lehet nekünk nem lesz igazunk és össze is házosodtok.. ki tudja?! :)

2016. máj. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

Szia:)

Teljesen igazad van,a karrierjét illetően..ezen már en is rágódtam (illetve rágódom,folyton),azt mondta ot ez annyira nem erdekli csak hogy boldog velem.


De a jovomet illetoen en is baromira felek ettol,marmint nem attol hogy vele toltom az idomet ennyi idosen,hanem hogy mivan ha belebonyolodok ebbe es o meg esetleg magamra hagy..

Na meg a szuleim. :D ok teljesen kiakadnanak,es meg is ertenem oket. Raadasul mint irtam a kornyekunkon mindenki ismeri,igy a szüleim is..

2016. máj. 12. 22:14
 5/44 A kérdező kommentje:
Jaa es persze ment a zold kis kez,koszonom a kommentet :))
2016. máj. 12. 22:15
 6/44 anonim ***** válasza:
0%
hehe k**va. Mást az ilyen csajokra nem lehet mondani. Gratula. Remélem majd apád is anyádat mindennap veri, és szétbomlik a család úgy ahogy te hancúrozással szét akarsz szedni egy másikat.
2016. máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

Kedves utolso :)

Anyamat soha nem verte apam :D eleg regota semmi gond a hazassagukban.:)

Az illeto pedig akivel "hancúrozok",mint irtam joideje elvalt. Szerintem egy szetbomlott családon nem igazan lehet mit szetbontani,de ha lehetne se ez lenne a cel termeszetesen :)

Arrol meg hogy k*** vagyok...hat eddig egy baratom volt szoval nem hiszem:)

2016. máj. 12. 22:25
 8/44 A kérdező kommentje:

*eleg regota egyutt vannak es semmi gond a hazassagukban


Bocsanat valahol elcsusztam :) tul sok altalad leirt infora kellett reagalni ;)

2016. máj. 12. 22:26
 9/44 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg van aki járt már (vagy esetleg meg most is jar) hasonlo cipoben? Kivancsi lennek o hogy elte meg a sajat tortenetet :)
2016. máj. 12. 23:07
 10/44 anonim ***** válasza:
76%
Én jártam össze velem idősebb nővel idövel ki derült fura volt de igazábol semmi negativ oldala nem volt! Most a volt alsós tanárommal járok össze ő elvált gyereke van nyilván titokban tartjuk a dolgot és egyenlöre semmi komoly de nem is lesz mert ez csak egyszerű dugás a volt tanárnőm 42 a másik nő 32 volt! 21/f
2016. máj. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!