Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan növelhetem a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vitéz Dániel kérdése:

Hogyan növelhetem a párom önbizalmát?

Figyelt kérdés
Már az is nagy dolog volt nála hogy csókig eljutottunk szval csak erre kérnék normális ötleteket hogy hogyan tudnám ezt növelni.Eddig is segitettem neki de kifogytam az ötletekből.

2016. máj. 16. 22:29
 1/5 Pszt! ***** válasza:

Pontosan mi a problémája a lánynak magával? Mert így eléggé sok alternatíva van. Tehát az a bajod, hogy nem szexeltek, vagy az, hogy a párod nem tudja magát elfogadni?

25/N

2016. máj. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bokolj neki,lepd meg ajandekokkal,vidd el sokszor kulonbozo helyekre randizni,torodj vele :)
2016. máj. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg gondold át. Egyik dolog követi a másikat. Nehezen bejött a csók. Ezt próbáld meg rutinná tenni. Érj hozzá lent sokat akár ruhán keresztül, akár bugyin. Gondolom bugyi alá sem mész akkor. Próbáld meg feloldani szépen. Ne az legyen elötted, hogy minél előbb vízszintbe tegyed, hanem az, hogy bízzon benned. Ha benned meg fog bízni, akkor önmagában is. Egy szégyenlős/önbizalomhiányos nőhöz türelem és érzékiség kell, de szerintem megéri:) nyomatékosításként a végére: lassú víz kbszt módon partot mos
2016. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget. Amugy már az is nagy dolog volt hogy 4 év után megkaptam őt, meg amugy az van hogy bennem bízik, de magában nem annyira. Nem az a célom hogy minél elöbb megfektessem csak hogy legyen annyi önbizalma hogy rutinosan kezelje pl.: csók,stb. Mondjuk beszélgettünk már az első szexről viszont még nem igazán akar belemenni, de mondjuk nem is akarom siettetni mert nem azért jöttem össze vele hogy szexeljek"orrba-szájba".
2016. máj. 18. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Ameddig magaban nem bizik, addig benned sem fog. Kitartast! #3 voltam
2016. máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!