Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! Tudnátok önteni belém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tudnátok önteni belém egy kis önbizalmat?

Figyelt kérdés

Nagyjából 15 éves korom óta tudom, hogy érdekelnek a lányok is, de komolyabban a témával szeptemberben kezdtem el foglalkozni. Azóta smároltam lánnyal, többet is akarok, de valahogy úgy érzem, nem jövök be a lányoknak... Azt mondják, az arcom szép, de mindenkinek a magas, vékony lányok jönnek be, én pedig alacsonyabba vagyok, és husis.

Félreértés ne essék, nem párt akarok itt keresni, csak egy-két őszinte szó jól esne...

Privátban küldök képet, akit érdekel.


18L



2015. jún. 1. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ehhez nem sok okosat lehet mondani. Ízlések és pofonok.

Most a pálcika a divat, így nehezebb, de ha ápolt, ízléses és jó személyiség vagy, akkor bármi megtörténhet

2015. jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én szivesen segítenék, de a Privát üzenetemre sem válaszolsz :(
2015. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
En egy 15 eves bi lany vagyok (bszichologusom szerint 24) nekem írhatsz, ha van kedved
2015. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát, eddig 3/3 lány utasított vissza. Egy azzal a szöveggel, hogy jobb vagyok barátnak, havercsajnak. Aztán még kavargattunk párat... A másiknak pasija lett, a harmadik meg azt mondta, részeg volt, és a vékony lányokat szereti. :D


Válaszolok én, csak keresnem kellett vállalható képet! :)


Írtam üzenetet.

2015. jún. 1. 14:44
 5/11 anonim ***** válasza:
írhatsz nekem is nyugodtan :) attól,mert pár embernek nem jöttél be attól még van akinek igen :) L
2015. jún. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fiúknak is válaszolsz?
2015. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem számít, hogy vékony, vagy husi vagy, magas, vagy alacsony... A kisugárzás számít. Ha te elhiszed magadról, hogy jól nézel ki, kívánatos vagy, akkor más is így fog látni téged legyen akár nő, akár férfi. Küldesz egy képet nekem is? :)

N24

2015. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a válaszodat, igazán jól esett. :)


Itt vannak a képek, remélem meg tudod őket nézni.


Ez még tavalyi kép

[link]


[link]


Jobboldali vagyok én, balra a csaj, akibe szerelmes voltam.. így by the way.


[link]

2015. jún. 1. 21:01
 9/11 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom, milyen választ vársz.

A másik csajszi ténylg nagyon gyönyörű, de szerintem te se vagy csúnya, sőt elég helyeske vagy. Nekem egyébként pont nem jönnek be a magas vékonyak.

2015. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló alkatot dobott a gép, és bár tervben van mindig a fogyás, én lányként attraktívnak gondolom azt, ha valaki nem aggódik folyton azon, hogy mit kajál, és simán lehet vele randizni menni cukrászdába vagy pizzériába, vagy lehet sütögetni. És hát persze, egy gömbölyű mell vagy fenék nem olyan dolog, amit szégyellned kellene, inkább örülni neki nagyooon. :3 Szerintem nem arról van szó, hogy nem vagy vonzó, nem vagy szép, még ha neked nincs is nagy önbizalmad a külsőddel kapcsolatban. Egyszerűen nem komolyan érdeklődő lányokkal találkoztál. Lehet, hogy én vagyok naiv, de én szeretek hinni abban, hogy azokat, akik igazi partnert keresnek, párkapcsolat céljából, nem csupán a külcsín befolyásolja majd.

És ezt most úgy írom, hogy miután megnéztem a képedet az én reakcióm az volt, hogy "omfg...marry me *--*". Úgyhogy az én véleményem, hogy a hiba nem benned van ^^ De ha gondolod, írj, és kicsikarok még magamból valami nem hajnal 4 órási, értelmesebb bátorítást is. :)

18/leányzat

2015. jún. 2. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!