Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hosszabb a péniszem ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hosszabb a péniszem ha ülve mérem?

Figyelt kérdés
Eddig tök happy voltam, hogy legalább a 16 centi megvan, amit eddig ülve mértem (lovaglópóz), derékszögbe állítva a farkamat, 0-tól kezdődő fém vonalzóval a szeméremcsontomtól. Viszont most erről egy kicsit olvasgattam és állítólag állva egyenes testtartással kell mérni, ugyanúgy derékszögbe állítva enyhén a bőrbe nyomva (nagyon vékony vagyok szóval sokat nem tudok rajta nyomni anélkül, hogy a csonthoz érjen). Így viszont alig van meg a 15 centi, ami elég frusztráló. Eddig azt gondoltam legalább a péniszem átlagos (mondjuk 11,5-12 centis körfogatával így is borzasztó vékony), de úgy látszik nem véletlenül vagyok szűz és végképp depressziós lettem. Ezek szerint lovaglópózban a csaj jobban képes befogadni a péniszt, mint hátulról, mert a mérésemből erre következtetek. Mondjatok nekem valami biztatót! :(

2016. máj. 17. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Biztatót? Technikailag 12cm is bőven elég, hogy kielégíts egy nőt, kivéve ha világi ribänc, vagy lópinája van. Szóval a 15cm nem Tádé, hanem bőven Mazsola!
2016. máj. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Édes mindegy az az 1cm.
2016. máj. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Barátomnak 11 cm van és kielégít engem mindig vele! Kell ennél jobb példa? 21/l
2016. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen rendben van a méreted a g,pont a hüvelybemenettől kb 5 centire helyezkedik el :)


A farkadnak semmi baja,,az agyadnak annál inkább. :)

2016. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jaj drágám:D

Azért ne vedd ezt készpénznek,simán előfordulhat,hogy egy csajjal nagyobb izgalmi állapotban nől még picit a péniszed mérete is.Egyébként meg teljesen lényegtelen,mert nem attól élveznek el a csajok,hogy mennyire feszíti őket a méretes szerszám,hanem attól,hogy sikerül-e eltalálni a G pontot, és ahhoz igazából egy ujj is elegendő szóval nem kell parázni;)

Plusz ahogy te is mondtad kísérletezni kell a pózokkal is,pl a lovagló pózban sokkal mélyebbre tudsz hatolni,mint sima misszionáriusban.

2016. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz ezzel. Ha valakinek kelleni fogsz, az elfogad + - egy centivel is.
2016. máj. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Biztató: nem emiatt vagy szűz, a lányok ugyanis ruhán keresztül nem tudják megállapítani a méretedet.
2016. máj. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#2: Pszichésen nem mindegy. Amikor láttam a különbséget, egyből lelankadt a farkam a csalódástól. Szűzként ez pedig az első együttlét során hatványozottan jelentkezne.
2016. máj. 17. 16:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Fogjatok mar fel nem a meret a lenyeg. Egy nagy farokhoz nem jar tapasztalat. Es te meg ne kezdj idegeskedni emiatt. Mert csak rosszabb lesz. A mu csajokra meg ne hajts se az uj nokre akik azt hiszik a nagy farok a jo. Aztan sirnak h faj nekik mikor betoljak. Sorolhatnam mennyi bajuk van. Keress egy ertelmes not neten vagy buliban 😉😉
2016. máj. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
Szànalmas vagy,nem csodàlom,hogy nics nőd!!
2016. máj. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!