Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt meg lehet mondani ránézésre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt meg lehet mondani ránézésre?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy pasassal egy kávézóban, és azt mondta, hogy bár nem ismer, egyértelműen látja rajtam hogy egy perverz kis dög vagyok, és bármikor helyből megmondja hogy mit szeretek az ágyban. Kíváncsi lettem, meghallgattam és végig elemezte az arcomat és mindent eltalált a vágyaimmal kapcsolatban.


Lehet hogy csak piszok nagy mázlija volt? Vagy meg lehet mondani valakiről ilyeneket ismeretlenül, pusztán az arca alapján?


19L



2016. máj. 17. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan mint a horoszkóp. Lehet olyat mondani ami mindenkire igaz nagyjából és úgy megfogalmazni hogy azt érezd hogy le van szűkítve.

Nem tudom milyen kávézókban dolgoznak szexjósok, de nem mennék oda többet.

A másik meg hogy életkor, öltözködés, smink, nálad levő tárgyak, facebook profil alapján is lehet következtetni dolgokra. Az is lehet valakitől hallott rólad dolgokat.

2016. máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudom a vágyaid így azt mondom bármi lehetséges.. van akiről sugárzik,hogy milyen személyiség, lehet,hogy csak mázlija volt,de az is lehet,hogy csak felsorolt pár tök általános, ma sokak által kedvelt szexuális dolgot,és pont azt kedveled te is. :D
2016. máj. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát! Én is mesélhetnék neked ezt-azt, aztán ki is próbálhatnánk!
2016. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismert már hírből.
2016. máj. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ismert volna, mert kb. 500 km-re lakom onnan, ahol találkoztunk.
2016. máj. 17. 23:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sok mindent elárul az ember tekintete, az arca az alap reakcióji. Ha valaki ezeket tudja figyelni és elemezni akkor lehetséges.
2016. máj. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!