Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom nem akar velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar velem lefeküdni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azért nem akarja,mert szűz vagyok, és fél elvenni,de már egy ideje együtt vagyunk.

Én nagyon szeretném már,de nem tudom rávenni.


2016. máj. 17. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Vedd el magadnak! xD
2016. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

A barátod is szűz, de ő agyilag...

Ha szeret téged és örömet akar neked okozni, akkor nem kéne félnie ettől, max figyelnie rád szex közben.

2016. máj. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem meg kéne eröszakolnod: D
2016. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak egy ötlet. Ajánld fel, hogy nézzetek meg közösen egy filmet otthon az ágyban fekve, amikor kettesben vagytok. Alig legyen rajtad ruha, amikor elkezditek, kezd el simogatni a farkát, izgasd fel. Húzd le a bugyidat, told a farkának a fenekedet, és finoman mozogj. Illeszd a farkát a puncidhoz, közben simogasd, markold meg óvatosan a herezacskóját stb. Szerintem magától be fogja rakni neked. Ha mégsem, akkor óvatosan told rá. Erre nyilván számítani fog, elvégre egyértelmű a helyzet. És valószínűleg nem fog tiltakozni. :) Ha mégis, akkor ülj le vele egy komoly beszélgetésre, és dönts okosan.
2016. máj. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Egyszerű! Túl jó csajnak tart és kicsi a fütykőse. Csomagold ki magadtól ha rád szól ez a szitú.
2016. máj. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na most ez egyszeruen kellene, hogy menjen.


Talalj idot mikor ketten vagytok es kerd meg. Ha nem akarja fogadd el. De akkor tudasd vele, hogy neked a boldogsagodhoz kell az hogy testi kapcsolatod is legyen. Ha mindketten hasonlo korban vagytok, akkor ezzel nem lehet gond.


Biztasd egy kicsit. Ha levetkozol es elkezded vetkoztetni, akkor eleg gyorsan kiderul, hogy akarja vagy nem. :)

2016. máj. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!