Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cikis/vicces szex sztorik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cikis/vicces szex sztorik?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy volt már ilyen kérdés, de lusta vagyok visszakeresni :D
2016. máj. 17. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Felmentünk a sráccal hozzájuk, mert úgy volt, hogy nincsenek otthon a szülei. Hát de, békésen tv-ztek. Beléptünk, kínos csend, mire apuka megszólal : és mit csináltok?

Már nem emlékszem, de valami olyasmit mondott a srác, hogy "sakkozunk, apa, nem nyilvánvaló?" Újabb kínos csend, erre apuka : "Óóó" és max. hangerőre tekerte a tv-t. "Csak nyugodtan"

Nem ciki annyira, de még mindig megmosolyogtat :)

2016. máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Legalább jófej volt:D
2016. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
96%
Barátnőm átjött hozzám, ugy volt hogy itt alszik.(Leszbikus vagyok).A nap gyorsan eltelt, és ugy döntöttük hogy nyár van, kell egy kis friss levegő, kimentünk az erdőbe vittünk ki kaját magunkal és élveztük a természetet. Felmentünk egy olyan helyre ahol táborozni szoktak, és hát megkivántuk egymást. Mivel sötételedett ugy voltunk vele,most vagy soha.:D Eléggé bevadultunk és feltettem egy ilyen kőasztal szerűségre, a nacit leis kaptam róla meg a bugyit és orálisan kezdtem el kielégiteni, amikor hangokat hallottunk, mintha mozgott volna a bokor... A barátnőm kicsit beparázott hogy hagyjuk abba mert meglát valaki .. De mondtam neki hogy mivel erdőben vagyunk biztosan egy őz vagy vaddisznó vagy nem tudom.. De nagyon bepánikolt ezért hogy megnyugodjon, egy követ felvettem és elég erősen odahajitottam a bokorba.. És konkrétan annyit hallottunk hogy valaki elkezd káromkodni, hogy az isten b*sszameg mi a p*csa , és egy pasi állt fel a bokorból, mi meg ugy lesokkoltunk, probáltam takarni a barátnőmet, és bár elég sötét volt, de a pasi arcát kitudtam venni anyám volt pasija volt az...Eléggé ledöbbentünk és megijedtünk, ő meg csak mondta-mondta a magáét bár foggalmam sincs hogy mitcsinált az erdőben de volt elég sok alkohol a vérében... Bocsánatot kért a kukkolásért állitolag csak "hívta a természet" azért guggolt a bokorban... Jó szorakozást kivánt nekünk aztán S- alakban elcammogott . A barátnőm eléggé bepánikolt hogy hát most meglátott minket, elmondja ezt másnak stb-stb. Felvette a naciját és haza is jöttünk.. Másnap már a barátnőm is nevetett rajta bááár bevallom elég kényelmetlen szituáció volt, de az nyugtatott meg minket hogy annyira bevolt rugva a pasas hogy biztos nem emlékezett másnap semmire.:"DDD Bocsi hosszu lett :D 17/L/L
2016. máj. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!