Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem megcsalás, ha csak beszélg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megcsalás, ha csak beszélgetek ilyenekről más férfiakkal, nem? 20/L

Figyelt kérdés

Tartós párkapcsolatban élek, de szeretek időnként beszélgetni ilyen témákról, lehetőleg olyanokkal, akikkel nem ismerjük egymást, mert így következmények nélkül lehet őszintén beszélgetni arról, hogy ilyen meg olyan szexuális dolgokról kinek mi a véleménye:)

A barátom azt mondta, hogy nem zavarja de nem vagyok benne 100%-ig biztos.

Titeket nem zavarna, ha a párotok másokkal is beszélne ilyenekről és megosztana vele dolgokat? Vagy gyakorlatilag megcsalásnak fognátok fel?



2016. máj. 18. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
attól függ pontosan mit beszéltek meg
2016. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem nem az
2016. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha a párod erről tud, nem megcsalás. Gondolom, van akinek ez simán belefér, van akinek más nem. Részemről, ha a párom mással beszélné ki a szexuális életünket, pláne ismeretlennel, akit csak neten ismer, nem zavarna. 26/f
2016. máj. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem szexchatelek. Általában ötleteket lopok vagy segítséget kérek és emiatt beszélgetek. Ez így nekem nem megcsalás.


Mivel alig szexelünk így kijön rajtam ez szexuális feszültségként és emiatt is érzem,hogy szükségem van,hogy valakivel legalább beszéljek róla. Ha fordítva lenne ilyen én megpróbálnám megoldani a problémát,ami miatt szükségesnek érzi,hogy mással dumáljon a szexről. Ha ő nem akarná megoldani úgy zavarna.

2016. máj. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Az én barátnőmet nem zavarja, tud róla, hogy van egy ilyen lány az életemben. De nem találkozom vele. Pedig cseréltünk már meztelen képet is.
2016. máj. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szexuális témákról szoktam én is beszélgetni. Ez nem megcsalás. Ha a péniszemet mutogatnám, mint számtalan (s letagadni való) kérdezőtársam teszi, az már más tészta lenne!
2016. máj. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Miért nem a barátoddal beszélsz ilyenekről?
2016. máj. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ez annyira megcsalás mint jól lakni a TV paprikát nézve.
2016. máj. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás. A mi kapcsolatunkban a szexcset is megengedett ismeretlennel. Igaz előfordul, hogy később ismerős lesz, de olyankor már nem a szex/szexcset az elsődleges téma.
2016. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez miért lenne megcsalás?!
2016. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!