Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan győzzem meg, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg, hogy nem léptem félre?

Figyelt kérdés

Most vagyok túl egy elég durva antibiotikum kúrán, plusz most érettségizem, szóval enyhén stresszesek a napjaim. Ennek eredményeként hüvelyi gombás fertőzésem, divatosabb néven hüvelygombám alakult ki. Voltam dokinál, kaptam rá krémet meg kúpot, elmondta mi a teendő míg el nem múlik. Van barátom, fél éve, tablettát szedek fogamzásgátlóként. Viszont most hogy van ez a problémám, mondtam neki hogy használjunk egy kis ideig óvszert. Elmondtam, hogy mi a bajom, valószínűleg mi okozta stb. Ő viszont meg van győződve róla, hogy megcsaltam és ez egy nemi betegség. Elmondott mindennek, mondhattam akármit... Még a dokim számát is megadtam, erre kitalálta hogy vele csaltam meg. Kész agyrém, nem hallgat az észérvekre. Sosem csaltam/csalnám meg, nagyon szeretem őt. Éppen ezért kiakasztó, hogy nem bízik bennem.


Mit tanácsoltok, mit tehetnék?


18L



2016. máj. 17. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézzen utána a neten, és hagyja abba a gyerekes viselkedését.
2016. máj. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele. Csak magadnak teszel jót. Később még rosszabb lesz.
2016. máj. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

És az ilyen nyomorék csávóknak van barátnője...Thanks God!

Dobd ki! Ütni is fog később.

2016. máj. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

18 évesen fél év után már tablettát szedsz? Fél év alatt még egy normális kapcsolat sem alakul ki.....

Én szakítanék vele!

Megjegyezném,hogy a gombát ő is elkaphatta, vagy tünetmentes hordozója is lehet.

2016. máj. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire idióta üvöltsd le, hogy biztos ő szedte össze és fertőzött meg téged vele, és dobd ki ^^
2016. máj. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
lehet korábban már érte ilyen csalódás és azért reagálja ennyire túl
2016. máj. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#4 Allergiás vagyok a latexre. Pár alkalom erejéig nincs gond, de aztán már nem bírom, ezért a tabletta.
2016. máj. 18. 12:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Szakíts vele minél előbb. Ez a viselkedés csak rosszabb lesz. És mellé még buta is, és primitív os.
2016. máj. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem most már kefélj félre, hogy alapja is legyen a gyanúsítgatásnak
2016. máj. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én tuti dobnám ha ennyire bizalmatlan ... később csak rosszabb lesz :/
2016. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!