Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az összes jó pasi csak szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes jó pasi csak szexet akar?

Figyelt kérdés

Ha egy átlagos pasi közeledik,oda meg vissza van értem,egész nap bombáz az üzeneteivel stb.De az izmos,jóképű,vagy focista vagy akármilyen jó pasik totál másképp viselkednek,nem bombáznak,nem tesznek értem,kb csak szexelni akarnak.A jó pasik miért nem tudnak úgy értékelni,mint az átlagosak?(Hozzáteszem csinos lány vagyok,vékony,igényes,egyetemista,edzek is rendszeresen.Ezért szeretnék olyan pasit,aki szintén sportol.)

20L


2016. máj. 18. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én pl nem csak szexet akarok...

Egyébként a jóképű pasik, akik megkaphatják a lányok nagy többségét, nem akarnak még ilyen fiatalon elköteleződni. (Értsd ezalatt, hogy d*gnak fűvel-fával, addig amíg nem lépnek abba a korba, amikor már "illik" családot alapítani.)

2016. máj. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én nem 16/f
2016. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1 köszi,így már értek mindent :D
2016. máj. 18. 20:08
 4/12 anonim ***** válasza:

Voltam dagi is meg most edzett is. Mikor már több lány észrevesz az utcán, nem akkora katarzis ismerkedni valakivel. Sőt.


Kicsit olyan ez, mint az "A kis hercegben". Semmi különleges nincs a kapcsolatban, míg meg nem ismeritek tényleg egymást és nem kezdtek kötődni.


Egy átlagos srác attól nem szeret jobban, hogy üzenetekkel bombáz, csak nem érez a zsebében az említett kötelék kialakulásáig. Ennyi.

2016. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok jó pasi, de én is csak pamparipampamot akarok. Utánna menjen haza.
2016. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mert sok csaj is így van, hogy a "jó" pasikka dugni aakarnakl csak
2016. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Na, "az összes jó pasi csak szexet akar 20/L" újra támad. Lehet, hogy a hiba benned van, nem a jó pasikban, nem?
2016. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem csak szexet akarok. Takarítani ki fog?
2016. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De így is találkozol velük, nem?
2016. máj. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert a keresőképed úgy alakult, hogy vonzódsz azokhoz, akik csak szexet akarnak :D
2016. máj. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!