Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 15 éves lánnyal tapasztalatok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lánnyal tapasztalatok? Szerintetek?

Figyelt kérdés

18F

Tetszik egy csaj az iskolában. Már egy ideje.

Viszont csak 15 éves. Olyan aki annyinak néz ki ahány éves. Nem néz ki idősebbnek. Pici,nagyon aranyosan szép. Belsőre is passzol. És még szűz természetesen.

Nekem már volt barátnőm,de ő 17 volt,ráadásul idősebbnek is nézett ki.

Mivel nekem már szexre van szükségem így nem tudom mire számítsak.

Ha erre kerülne a sor nem biztos hogy képes lennék rá mert én még a kis tinit látom benne :/

Pár hónapig türelmes vagyok,de egyre inkább előjön belőlem utána szexéhség.

Meddig kell náluk várni általában mire készen állnak rá?

Ha megtenném,nekem teljesen olyan érzésem lenne utána mintha megrontottam volna egy kislányt vagy nem tudom. Szerintetek?



2016. máj. 10. 16:59
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

De nyilván törlik a kérdést hiába vagyok 18. Éljen a gyk morál👏

Az az oldal mottója hogy "amit máshol nem mertél itt megkérdezheted"...hát nekem nem úgy tűnik. Inkább törlik.

2016. máj. 10. 17:01
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen fiatal még ehhez, én a helyedben, ha nem tudnék lemondani a sexről, lemondanék a lányról, vsgy ez, vagy az

3 ev nem sok, de ebben a korban meg igen

2016. máj. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha valakit szeretsz, akkor tiszteletben tartod, ha még nem akar lefeküdni veled, és türelemmel vársz rá, míg hajlandó a dologra. Ha neked ez nehezedre esik, szerintem ne kezdj ilyen fiatal szűz lánnyal, mert valószínűleg egyikőtök sem azt fogja majd kapni, amire vágyik, kivéve, ha a kislány is nagyon vágyok a dologra zsenge kora ellenére.
2016. máj. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
*vágyik
2016. máj. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%
nem csoda ha törlik. Mivel te egy 15 évessel akarsz szexelni. Ez már büntetendő lenne. Szerintem gondolkozz el rajta. Hogy miért is törölnék ezt innen. Remélem felfogod, hogy nem az a jövőkép egy fiatalnak, hogy már 12 13 14 15 16 17 évesen a szex járjon a fejében. Elég ciki, hogy túl sok fiatal már ezen lovagol. Minthogy tanulna.
2016. máj. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem fokozatosan merüljetek el a testi szerelemben, úgy a legjobb mindenkiek.


Amúgy 15 évessel törvényes minden, amit ő is akar.

2016. máj. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Ja. és amit a morálról írtál: egyetértek.
2016. máj. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%

ma 17:16

Ez mióta büntetendő? Idióta.

2016. máj. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Szerelemből jönnék vele össze természetesen. Várni tudnék,csak nem jó érzés hosszútávon.

És ez miért lenne rossz dolog?! Nem véletlen hívják szeretkezésnek legjobb esetben.

2016. máj. 10. 17:25
 10/16 anonim ***** válasza:
17 évesen még éppen tolhatja segggből szájba a 12 évet betöltöttet is törvényesen.
2016. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!