Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csigázzák fel, majd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csigázzák fel, majd hagyják ott a nők a férfiakat?

Figyelt kérdés
Nők válaszát várom, korral! én 20/F vagyok :)

2016. máj. 21. 13:09
 1/7 anonim válasza:
Ezt hogy érted?
2016. máj. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen macska-egér játék. Ti úgysem értitek.

A célunk az, hogy kellessük magunkat egy férfinek, mert nekünk az imponál, ha egy férfi csinosnak tart minket.

2016. máj. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért, hogy te tegyél többet értük. Azt akarják, hogy akard őket, hajszold őket, rájuk legyél szorulva.

Ha ügyes vagy ezt meg tudod fordítani.

2016. máj. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat lenne még sok kérdésem csak nem tudom, hogy helyénvaló lenne-e ezt így megkérdezni :D (nem szeretem a negatív kommenteket!) :)
2016. máj. 21. 14:20
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Én eddig talán egyszer csináltam ilyet,azt sem tudatosan.Nem szeretek hülyíteni senkit,ha valaki nem jön be,nem fogom elhitetni vele,hogy igen.Mivan,ha belémszeret és utána szenvedni fog.Az egom legyeztetése nem ér ennyit:)Inkább azokra a pasikra fordítok energiát,akik bejönnek😋

20L

2016. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jól csinálod, kedves ötös... csak kár, hogy az esetek nagy részében eléggé szeretik kiélvezni a nők ezt a helyzetet, úgyhogy a kérdés részemről elég jogos.

Több olyan lánnyal kéne találkoznom, mint az utolsó. 😄

Nem is értem, mire jó a macska-egér játék...

2016. máj. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem mostanában csigáztak fel márciusba, egy hónap alatt eltűnt a nagy érdeklődés az irányomba, miért csigázzák fel, majd hagyják ott a nőket? 21/L
2016. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!