Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretőnek lehet ajándékot venni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőnek lehet ajándékot venni?

Figyelt kérdés
Vehetek ajándékot a szeretőmnek vagy nem szokás? Nem olyan régóta ismerjük egymást, de jól kijövünk, és vennék neki valamit. Vagy akkor félreérti, hogy többet akarok? Lány vagyok, 22 éves, ő 26 éves fiú. Kb egy hónapja ismerjük egymást, de már sokszor összejártunk. Nem tudom, mit szólna hozzá.
2016. máj. 23. 01:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
te felnőtt ember vagy??? ezt itt kérdezed idegenektöl?? ez komoly??
2016. máj. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak arra lennék kíváncsi, hogy lehet-e ajándékot venni, vagy nem szokás. Eddig csak komoly kapcsolataim voltak, egyéjszakás vagy szeretővel nem, ezért kérdezem.
2016. máj. 23. 01:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Elvileg nem az érzelmekről szól. Szóval miért kéne? Elvileg érzelemmentes kapcsolat.
2016. máj. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért kedveljük egymást, de nem szerelem.
2016. máj. 23. 01:50
 5/10 anonim válasza:

Nem szokas. Ne eroltesd az ajandekozast, mert felreertheto es fura is. Szeretonek nem veszunk ajandekot, mert az olyan, mintha azt mondanad az atadaskor, hogy: 'Koszi, hogy rendesen megdugsz, nesze' egy csoki!'

Bar nagyon fiatal vagyok Hozzad, de En semmikepp se tennem, nem is szoktam es megvagyok.

2016. máj. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki F. Nincs sex érzelem nélkül. Főleg többszöri.
2016. máj. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szülinapra vagy névnapra miért ne? Mondjuk nem kell túlbonyolítani, egy csoki vagy sör épp elég, és azt nem is érti félre.
2016. máj. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bárkinek lehet ajándékot venni, a sarki koldusnak is :-P Hogy szokás -e? Miért ne? Csak tényleg apróság legyen és ne maradandó emlék, azaz tényleg csoki, egy üveg bor, ilyesmi.
2016. máj. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha csak 1-2 alkalommal veszel neki valamit, az szerintem rendben van. Csak ne minden találkozásnál vigyél, mert esetleg az már félreérthető. 36F
2016. máj. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Férfi simán vehet szeretőjének értékes ajándékot is (ezzel kimutatja neki, hogy valamilyen szinten értékeli szeretőjét még akkor is, ha nyíltan nem vállalja fel, főleg nem társának), nő is vehet férfinak, ha az nála lényegesen jobb képű vagy fiatalabb.


Ha viszont a nő és a férfi kb. egy szinten van, akkor nő csak jelképes ajándékot vegyen max., drága ajándékkal azt a szánalmas hatást keltené, hogy kapaszkodni akar a férfiba.

2016. máj. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!