Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyit érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyit érdemes randizgatás alatt egy lányra költeni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 23. 10:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Minimalisan!

Mert ha megsem jon be a szamitasod akkor kidobott penz...

2016. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Egy átlag prosti 15.000-et kér egy óráért ez legyen a zsinórmérték. Sajátmárkás cuccokból egész olcsón kijössz, gazdaságos kóla meg ilyenek. Ha aktus lesz egy nejlonzacskót húzz a farkadra
2016. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Max havi 1 millát. Több már pénzkidobás.
2016. máj. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Minél csúnyább vagy, annál többet.
2016. máj. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%

Kávé, tea, süti arat az elso randin. Mert az ugy illik. A tobbi szabadon választható, jah virág a másodikon ezt elfelejtettem. En nem igazan szoktam pénzt költeni a nőkre, a randik a beszélgetésről szólnak. Nem akarom, hogy azt gondolja, hogy pénzes vagyok, mert nem vagyok az, azert legyek szimpatikus amit mondok. De nyilván ha valakit meg akarsz csak fektetni, akkor érdemes költeni ra többet, de ez nálam nem opció.

31f

2016. máj. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
31%

Szànalmasak vagytok,ti férfiak...

Ennyire nehezetekre esik költeni egy adott nőre?? Istenem...

2016. máj. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez nincs megszabva, vagyis nincs rá etalon. Amennyi jól esik, vagy ahogy alakul. Én nem tekintek pénzkidobásnak semmit. Mert ha már 2-3 talinál nem is lesz több, nekem az élmény akkor is már megéri. Persze tudom vannak pénzéhesebbek, akik 5000Ft-ot is sajnálnak, ha esetleg mégsem lesz szex. Én nem. Szerintem ezt neked kell eldönteni, h mennyit ér meg neked a kiszemelt.
2016. máj. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
nem tudom, a kajáztatásodra anyádnak mennyit érdemes költeni?
2016. máj. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Max. elhívom egy hangulatos pizzázóba.
2016. máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
hát szerintem is minimálisat, főleg ha még a kapcsolat elején vagytok! Ha már komolyabban együtt vagytok, akkor már lehet rá többet, de addig ne!
2016. máj. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!