Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek után is érdemes folytatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után is érdemes folytatni a randizgatást? : /

Figyelt kérdés

Már ötödjére találkozunk majd a héten, eddig minden egész jól ment, de még semmi nem volt (semmi testi kontakt)


Erre most kiderült, hogy a barátnője (akivel már kb 2 és fél éve jött össze) kiment külföldre tanulni - dolgozni és megbeszélték, hogy addig, amíg majd vissza nem jön, mindenki azt csinál amit akar. -Csak a korrektség és a vágyak kiélése jegyében-


Csak van egy kis bökkenő... Minden egyes találkozás után egyre jobban vonzódok hozzá. Ő nem tudja, hogy én ezt tudom..


De ha visszajön, szerintem minden borulhat.. Megéri? érdemes ezt folytatni? De akkor miért invitál sorozatos találkozásokra és flörtölget? Nem értem.

Mi a meglátásotok?


Hagynátok, hogy alakuljanak a dolgok ezek ellenére is?! :/


Előre is köszi!

24/L



2013. dec. 2. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:

futó kalandra jó,de másra nem,mert téged is meg fog csalni.

De neked ez kell ahogy látom,szóval hajrá.

2013. dec. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dwight Schrute ***** válasza:
Ha nincs ló jó a szamár is típusú dolog. én biztos nem folytatnám, sőt ha ezt eltitkolná előlem, még el is küldeném az anyukájába
2013. dec. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

igen... valahogy azon vagyok, hogy önmagától beismerje ezt a kis történetet... bár lehet, nem is kell.


sajnos kicsit beleéltem magam már. Visszaveszek a tempóból..

Mert ha lenne is valami köztünk, ott van, hogy bármikor visszajöhet A lány és akkor..

2013. dec. 2. 00:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem menjél bele szerintem ilyenbe, én biztos nem tenném. 25/F
2013. dec. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne menj bele, mert Te már most többet érzel, mint amit "szabadna" - hiszen hosszútávú viszonzást úgysem kaphatsz. Csak Te sérülnél.
2013. dec. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mindenki a saját cseresznyéjének a pogácsa
2013. dec. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem mennék bele ilyesmibe. Amúgy mióta tudod ezt? Csak mert én alapból miután megtudtam, nem találkoznék vele többet.


Amellett csúnyán megbízhatatlan a srác. Végül is hazudik neked. (csak nem tudja, hogy te tudod a titkát)


Még egy dolog. A semmi testi kontakt azt jelenti hogy még meg se csókolt? Csak azért kérdezem, mert ha pl rólam lenne szó, és nem tudnám a hazugságát, és 1-2 randi után se csókol meg legalább, akkor én nem látnám értelmét tovább folytatni. Mert úgy érezném hogy nem akar tőlem semmit...


Nagyon fura a pasi....feltételezve, hogy csók sem volt. Mert ugye nem írtad le pontosan, nevén nevezve, hogy csók sem történt.


27/N

2013. dec. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

először is: nagyon köszönöm az eddigi válaszokat, hogy időt és energiát fordítottatok a kérdésem megválaszolására. Nagyon érdekel a tisztelt publikum véleménye, mert egyedül most egy kicsit kevés vagyok reálisan dönteni.


Ugyanakkor volt/van pár dolog, amit felhoztatok és szeretném megválaszolni:


.Cyan. - igen, sajnos többet érzek már, de csak azért, mert nem tudtam, hogy nem szabad. : (


02:36 - A kérdésem feltevése előtti percekben tudtam meg, azért írtam ki ide a kérdést, mert kicsit késő volt a közeli hozzátartozókat úgymond zaklatni a problémámmal :)

És igen, még csók sem volt, gyakorlatilag semmi. Persze volt olyan, hogy beültünk az Ördög sarokb nevezetű helyre séta után és vele szemben ültem le, de mondta, hogy :"nem ülök át mellé?" meg volt pár olyan helyzet,amikor éreztem, hogy túl közel jön hozzám, de akkor még kihátráltam, mert még egy kicsit bizonytalan voltam.


És ma találkozunk.. :D lehet, ledegradálom magam érzelmileg egy haveri szintre így már.. ugyanakkor ma egy hosszú estét tervez, először kis beülős, majd sétálós. Érzem, hogy ma be fog próbálkozni...


Azért van dilemmám, mert itt van a "Mi van ha?!". Mi van, ha mégis sikerül annyira jól kijönnünk egymással, hogy ha egyszer visszajön a lány, már inkább velem maradna.. :) Emiatt estem kételyek közé.

2013. dec. 2. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!