Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok szűz huszonéves van manapság?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok szűz huszonéves van manapság?

Figyelt kérdés
Fiú vagy lány van több?

2016. máj. 23. 11:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Én ugy veszem eszre, sokkal tobb a huszonéves szűz pasi mint nő.
2016. máj. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem férfiból van több.
2016. máj. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
A nőket akkor is megdugják, ha visszahúzódóak. A bujkáló pasik után nem koslatnak a nők.
2016. máj. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Fiúból sokkal több van, mert aki átlag alatti külsővel rendelkezik, az jó, ha egyáltalán valaha elveszíti a szüzességét. A lányok viszont bárhogy is néznek ki, két perc alatt találnak jelentkezőt.
2016. máj. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

Fogalmazzunk úgy, hogy statisztikailag a férfiak sokkal hajlamosabbak emiatt siránkozni, míg egy nő erre képes pozitívan is tekinteni.


Ha azonos életmódú, gondolkodásmódú embereket vizsgálunk, akkor valószínűleg 1:1 arányra jöhet ki.

2016. máj. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó, ezt az 1:1 arányt ugye nem gondoltad komolyan?
2016. máj. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Mindebben az az érdekes csak, hogy a fiúkra mondják azt mindig, hogy nekik csak a szex kell és nincs bennük semmi érzelem...


...arról miért nem beszélnek vajon, hogy a nők meg mindenkit leszopnak akik egy kicsit is bejönnek nekik? :-)


Vicc az egész! :-)

2016. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

sok. én is az vagyok és több korombelit is ismerek akik szintén. ráadásul nem is néz ki úgy hogy változna. és fiú van több szerintem. egy lány csak akkor nem veszíti el, ha nem akarja.


24/f

2016. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Deflohelp ***** válasza:
46%
Fiú. Tinikorban is lassabban érnek.
2016. máj. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon sok. A mai huszonévesek normális emberi kommunikáció híján nem ismerték meg gyerekként a másik nemet, és most ennek látják kárát. Nem mernek ismerkedni, félnek közeledni.

Az arány szerintem közel egyforma lehet, de a fiúk közül többen vállalják fel. A lányok inkább csendben őrlődnek, mert nem akarják, hogy azt gondolja valaki róluk, hogy azért szüzek, mert nem kellettek a kutyának se.

2016. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!