Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok szűz huszonéves van manapság?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok szűz huszonéves van manapság?

Figyelt kérdés
Fiú vagy lány van több?

2016. máj. 23. 11:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem férfiak között sok, nők között kevés.
2016. máj. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem fiúból több van.

Azért hogy legyen szex, a pasinak kell többet tennie és ha visszahuzodo, esetlen a fiú, akkor szűz marad. Kivéve, ha megeroszakolja egy nő, vagy fizet érte.


Én egy ismerősömről tudom hogy szűz. Ő pasi, közel a 30-hoz.

Gyerekként rossz tanuló volt, bizarr sztorik keringtek róla. Felnőttként is megmaradt neki a Mindenhez! buta, rossz, negatív hozzáálás.

Jahh, szerintem ami mozog és van luka, tehát dugható, azt meghúzná, de bomba nők után csorgatja a nyálát.

2016. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
22F szűz (és nem a horoszkópomról beszélek) ez a szomorú valóság, én már beletörődtem, majd úgy is akkor történik minden, amikor nem fogok rá számítani kicsit sem, én már nem örlődöm rajta, de nem is gondolok rá negatívan, semleges. Már gondoltam rá annyit, hogy úgy érzem felesleges ezen fennakadnom ;)
2016. nov. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

20 fiu vagyok és szűz

Most akkor mi van ?

2016. nov. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!