Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék az ellen, h túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék az ellen, h túl közvetlen legyek ismerkedésnél? 20/F

Figyelt kérdés

Bármiről szívesen beszélgetek, meghallgatom a lányt is, olyan mintha ezeréve ismernénk egymást az adott lánnyal, akivel mondjuk egy baráti összejövetelen ismerkedek meg, viszont a lányok nem tudnak ezzel mit kezdeni, így marad a barátzóna.(nem szeretem egyébként ezt a kifejezést)


Lányok, nők valami tanács? Köszi előre is!



2016. máj. 24. 17:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Öhm ezt nem ebbe a témába írtam ki, de ha a gyik így gondolja, hát legyen! :D
2016. máj. 24. 17:38
 2/7 HampiFace válasza:

Csuma!

Én nem lány vagyok, de szerintem ezzel egyszerűen csak leráznak.. Kinek lenne az baj, ha túl közvetlen vagy. Ha bejössz nekik, akkor csak könnyít a dolgon. De ez csak az én véleményem:)

2016. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van 1 bizalmas lány ismerősöm, akivel bármit meg lehet beszélni, és szerinte kifejezetten jópasi vagyok, csak túl kedves XD hát jó... :D azèrt várok még válaszokat a kèrdésemre, csak hát szar témában van.. (nem csak szexre gondolok, ha valaki nem értené a problémám)
2016. máj. 25. 17:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt kell csinálnod, hogy puha p...-ből átmész KIRÁLY-ba. Tehát mondom ez hogy néz ki:

Odamész a kiszemelt lányhoz. Ránézel, végigméred, és csak most köszönsz: "csá". Közben vadul kell rágóznod tesó. Ettől a belépődtől el fog olvadni, garantálom. Meghívod két tequilára, és utána már kérés nélkül a farkadon pörög. Ilyen az összes, nem kell túlagyalni, tesó... Ráérsz kedveskedni majd a nejeddel, először éld ki magad te is, a mai fiatal lányok másra úgyse jók. Azok az idők elmúltak, amikor az első szerelmek sírig tartottak.. Uncsi már, pörög a világ, pörögjenek a csajok is, yeaaah

2016. máj. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Esetleg mizu van csótány?!😂😂😂😂😂😂
2016. máj. 27. 20:37
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet azt hiszik bzi vagy.. :D már bocsi. amúgy annyi hogy figyelj rá, hogy beszélgetés közben megérintsd a lányt többször, és mindig egyre lejjebb (arc, váll, derék, csípő, comb). ez elég egyértelmű jelzés ;)
2016. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam már én is rá... de nem is akarok annyira nyomulósnak tűnni (Y)
2016. jún. 18. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!