Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én nem fogadnám el azt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem fogadnám el azt a kifogást, hogy "fáradt vagyok", "fáj a fejem" és hasonló hülyeségek?

Figyelt kérdés

Az esetek 90 %-ában akármilyen fáradt vagyok, mindig kiverem esténként. Voltam már lázas is és nagyon rosszul voltam, akkor is maszturbáltam. És hányszor nem esett jól, vagy hányszor bántam meg? 0(nulla)!!!

Szóval aki ilyen kifogásokkal jönne nekem, az nem is szeret engem.


2016. máj. 27. 00:25
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
89%
Meg még jó pár gyökér...
2016. máj. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Attól,hogy te szexfüggő vagy más még nem.Igenis lehet valaki annyira rosszul,hogy nincs kedve szexelni és ha te nem vagy ezt képes elfogadni,akkor ne barátnőt keress,hanem járj prostihoz,azt tuti nem fog soha nemet mondani.
2016. máj. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Ha a nő mondja, türelmesnek, megértőnek kell lenni. Másképp működnek, mint mi, férfiak.
2016. máj. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 RoseTyler ***** válasza:
90%

Empátia 0.

No comment.

2016. máj. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%
Jaja, a te verziód, hogy megerőszakolnád őket, sokkal racionálisabb és logikusabb, mint a sok naiv kisemberé akik elnézik a nők többnyire jóhiszemű csúsztatásait arról, hogy miért nincs kedvük a szexhez!
2016. máj. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Hogy nem lehet valakinek kedve a szexhez?? Ehhez semmi empátia meg mindenféle belemagyarázott szarság nem kell amikker jöttök, csak józan ész. Ki ne akarna magának jót? Mert a szex az rossz?
2016. máj. 27. 01:11
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nos annyiban ugyanolyan vagyok, mint te, hogy én is mindig kiverem esténként, no matter what, úgyhogy tudok azonosulni VALAMENNYIRE a dologgal és a felfogással. De gondolj bele, ha mondjuk van egy barátnőd, neked hányingered volt egész nap, fosol, mint egy liba, meg mondjuk meghalt valakid aznap, neked lenne kedved dugni? Nem hinném. :) Néha van olyan, hogy szarul van az illető, ha nem emiatt, akkor tényleg gáz van, de ezt meg meg kell érteni.
2016. máj. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
#7 Ezek megint más esetek és ezeket nem is írtam.
2016. máj. 27. 01:17
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de úgy értettem, hogy lehet neked is annyira ótvar szar napod, vagy fájhat annyira a fejed, hogy a szemed alig bírod kinyitni, gondolom akkor neked se túl sok kedved lenne. :D
2016. máj. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 RoseTyler ***** válasza:
100%

A férfiak jó részének elég gyakran csak a szexen jár az esze. Ez rendben is van. A nőknek viszont van egy természetes ciklusuk. Általában a ciklus közepén kívánjuk jobban a szexet, a vége felé pedig kevésbé. Nekem a menstruáció előtti napokban abszolút mélyrepülésben van a szexuális vágyam. De ezt értsd úgy, hogy eszembe sem jutna magamtól a szex. És ennek semmi köze nincs ahhoz, hogy szeretem-e a páromat, vagy sem. Ehhez még vedd hozzá, hogy akik fogamzásgátlót szednek, azoknál gyakori a kisebb-nagyobb mértékű libidócsökkenés. Az sem azért van, mert szándékosan rosszat akar bárki is magának, vagy a párjának.

Persze, vannak kivételek, akik éjjel-nappal dugnának az év minden napján, de nem ez az általános.

A nők másképp működnek, mint a férfiak. Ha ezt nem tudod felfogni és megérteni, akkor bizony veled van a baj. És tanulj egy kicsit az emberi test működéséről. Sose késő.

2016. máj. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!