Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban nem minden csaj ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nem minden csaj ilyen?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy a barátomnak már rengeteg nője volt.

Én pedig mindig szexre vágyom. Ha találkozunk mindig van szex, legalább 45 percig kényeztetjük egymást. Hétköznap is van hogy külön áthívom csak azért, hogy legyen valami. Ha pár napig nem találkozunk, már masztiznom kell annyira igénylem az orgazmust. Nem hiszem hogy ez sok lenne, csak ő azt mondja, hogy más csajok nem voltak ilyenek. És hogy olyan elő se fordulna hogy én valamikor is ne akarnám... :) Tényleg van, hogy ő fáradt, én meg akkor is nyúzom, hogy de legyen már valami.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy más csajok tényleg nem szeretnek szexelni? Nem akarnak sokszor?

Fiú barátaim is gyakran panaszkodtak már, hogy mennyire kevés a szex, ez nekem fura..


2016. máj. 28. 00:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha lenne nom belemennek a napiszexbe 😉22/f
2016. máj. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nyilván nem mindegyik lány ilyen, de a többség szerencsére igen. Meg én úgy vettem észre, hogy a nők eléggé alkalmazkodnak szex terén a férfiakhoz, bizonyos határokon belül.
2016. máj. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ezen én is elgondolkodtam, hogy én vagyok túl szexéhes, vagy mások túl finnyásak/nem annyira kívánják? Én konkrétan ha olyan kedvem van, csak simán leteperem a páromat, persze ha ő is akarja. :D
2016. máj. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, a barátommal szinte minden nap - néha többször - szexelünk.


L

2016. máj. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
hát... vannak akik ennyire sokat nem szeretnek... sajnos :( :( :(
2016. máj. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Eléggé változó, volt olyan barátnőm mint te, vele egész nap ha tehettünk szexeltünk. De volt olyan is aki elég konzervatív sőt talán mondhatni prűd volt, vele havonta csak 2 szer nagyon maximum 3 szor lehetett pénteken este sötétben ágyban takaró alatt...

Mondanom sem kell nem tartott sokáig a kapcsolat.

De többségében sajnos a barátnőim és az én szexuális igényeim nem voltak hasonló szinten...

2016. máj. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

szerintem emberfüggő. én is ilyen vagyok, szerintem még életemben nem volt, hogy visszautasítottam volna a szexet (kapcsolaton belül) és én sem bírom 1-2 napnál tovább nélküle..vagy hát persze bírom, de csak masztival :D


barátnőim közül a legtöbb nincs ennyire "rákattanva", de van aki hasonló.

viszont pasiból is sok olyat ismerek, aki nem akarja ennyit, sőt, van olyan exem, akivel az étvágyunk miatti különbség miatt menünk szét..

2016. máj. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

# 8 - nak igaza van... :D

Ember és kapcsolat függő!!

Volt olyan barátom, / kapcsolatom, hogy alig - alig kívántam. A mostanival hamonikus, és változatos.. :D

2016. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!