Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, ez valóban ilyen nagy...

Csajok, ez valóban ilyen nagy hátrány nálatok?

Figyelt kérdés
Csak 164 cm magas vagyok. Már rengeteg visszautasítást kaptam ez miatt.

2014. júl. 13. 18:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem nagyobb, mintha buta lennél.
2014. júl. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
Hej jancsika jancsika nőttél volna nagyobbra
2014. júl. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
Szerintem nem feltétlen hátrány! Ki milyen géneket örökölt .... Sok alacsony (abb) csaj van :)
2014. júl. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, Én például nem szeretem ha egy pasi jóval magasabb nálam. Én is 164 cm körül vagyok, és nem utasítanék el egy ilyen magasságú fiút.
2014. júl. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Nem.

Én is nagyon alacsony vagyok. Nálam alacsonyabb fiú úgysem létezik, szóval mindegy. :)

2014. júl. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Egyébként ha valakinek bejönnek az alacsonyabb fiúk az nyugodtan írhat privit. Igyekszem minden lehetőséget meg ragadni az ismerkedésre. :)
2014. júl. 13. 18:32
 7/25 anonim ***** válasza:

nyugi kérdező a párkapcsolatokon kívül vannak más dolgok is a világban, például tanulás, meg munka meg ilyenek.


Még nincs minden elveszve.

2014. júl. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Én 195 vagyok és rengeteg visszautasítást kaptam ez miatt.


Szerintem rossz helyen keresgetjük a csajokat :)

2014. júl. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Apám 171, sőt gyerekkora óta sántít kicsit, de a varrodában, ahol portás volt 8 évig nem volt olyan nő, akit ne fektetett volna meg, ha jól tudom olyan 6 féltestvérem van varrónő anyáktól.
2014. júl. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

A legjobb barátom kb. olyan magas, mint te.


Gimnáziumban egy vékony gyerek volt, aki semmit nem sportolt. A haját állandóan teljesen kopaszra borotválta és arcszőrzete sem volt. Eléggé bénán öltözködött, előnytelenül, stílustalanul. Beszédes gyerek volt akkor is, de a lányokhoz egyáltalán nem értett és a próbálkozásai kudarcot vallottak náluk mindig.


Most főiskolán harmadéves. Már menyasszonya van, akivel 2 éve vannak együtt. Eközben elképesztően kigyúrta magát és nagyon jól néz ki, izmos felsőteste és úgy általában teste van. Megtalálta, hogy számára mi az a frizura és arcszőrzet kombináció, ami a legjobban áll neki. Szakálla is van már. Végre stílusosan, igényesen öltözködik. Elképesztően megnőtt az önbizalma. Rengeteg lány vonzódik hozzá és a menyasszonya mellett ezt ki is használja, nagyon sok lányt kúrogat a főiskolán. Jellemzően vele egy magasságúakat, vagy nála alacsonyabbakat, de magasabbra is volt példa.


Felhívnám a figyelmedet, hogy a két bekezdésben ugyanarról az emberről beszéltem, mindössze kb. 3 év eltéréssel. Ez idő alatt a magassága (kb. 165 cm) és az arca kinézete semmit nem változott, mégis hatalmas változáson ment keresztül. Te miért ne lennél képes hasonlóra?

2014. júl. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!