Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A striáim miatt nem merek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A striáim miatt nem merek levetkőzni senki előtt. Lányok, ti hogy tudtátok ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés

Nyilván a kérdés azokhoz szól akiknek szintén van. Nekem a hasamon és a mellemen is vannak. Nem pirosak, bőrszínűek de látszódnak mert ugye "kidudorodnak" a bőrömből minimálisan... emiatt soha nem mertem senki előtt levetkőzni még pedig szeretnék már szexelni...

19L


2016. máj. 28. 19:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A striákkal meg kell tanulni együtt élni, nem lehet ellene küzdeni. Míg a narancsbőrt meg lehet előzni kellő odafigyeléssel, illetve nagyjából el lehet tüntetni sportolással és megfelelő étrenddel, addig a stria ellen nem létezik hatásos módszer. Lehet vannak bizonyos krémek, kezelések, amik halványítják, de szerintem soha nem tűnik el teljes mértékben. Semmi szégyellnivaló nincs rajtuk, javarészt a genetikától függ. Vannak olyanok, akik szerint a hasi stria a legszebb dolog egy nőn, hiszen azt jelenti, hogy gyermeket hozott a világra. (Gondolom ez rád még nem vonatkozik) Egyre többen vállalják fel, és teszik közszemlére striáikat, ami szerintem nagyszerű dolog. Ajánlom, hogy keress rá, sok bátorítást adhat az elfogadásban. Semmiképp ne hagyd, hogy a striáid akadályozzanak meg abban, hogy szexelj, hidd el egy értelmes fiú (akikből szerencsére sok van), nem fog velük törődni, mert az a parasztság netovábbja lenne. Egyébként a srácoknál is gyakori a stria, főleg ha gyúrnak, őket is el kell fogadni, és rájuk is ráfér a bíztatás. Szóval fel a fejjel!


19/L

2016. máj. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!