Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Merevedési problémák? (18l)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merevedési problémák? (18l)

Figyelt kérdés

27 éves a barátom. Már pettingeltünk párszor és tudom hogy szeret engem. Amikor smarolunk akkor mindig azt mondja hogy merev neki, vagy hogy mi lenne ha kettesben lennenk... ennek ellenere ma vegre eljutottunk oda hogy en is oromot okozzak neki. Eloszor elvitt 3szor a csillagokig, ekozben ringatozott es bevadult kicsit. Be akarta tenni de nem engedtem neki mert annyira meg nem erzem a magabiztossagot. Aztan az jotg hogy en jovok. Megfogtam neki, kemeny volt kicsit "rangattam" aztan elengedtem es smaroltunk (kozben nem tortent semmi altalam) aztan mar egyre jobban puhult neki amikor ujra megfogtam es ledolt oldalra. Azt mondta hogx ez azert van mert faradt, meg tul van a csucsponton de akkor nem tudott elmenni rendesen. Aztan utana mar nem gagyta hogy hozzanyuljak semmilyen modon es kiverte mafanak, kozben smaroltunk.

Ez biztos nem az en hibam? Ennyire rossz lennek? Mitol van ez? Kerlek meseljetek!



2015. dec. 4. 18:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Minek neked 27 eves pali?? :Dd
2015. dec. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt tavaly a 17 éves barátnőmmel 28/f
2015. dec. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha meglovagoltad volna nem ment volna el a kedve tole ezert lankadt le ennyi....
2015. dec. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Legközelebb nem egy 27 éves kiégett tagot keress magadnak. Én 21 évesen probléma nélkül kemény vagyok bármeddig
2015. dec. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A péniszt nem rángatni kell te agyhalott. Leírjam, hogy kéne lesz.o.pnod engem? :D
2015. dec. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ki kell h ábrándítsalak de több mint valószínű hogy azért volt mert nem jol csináltad amit csináltál :/ rásegíthettél volna akár orállal is vagy valami… de sebaj majd legközelebb :D
2015. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Először elvitt 3 szor a csillagokig,aztán benyögted neki hogy nem rakhatja be. Valahogy nem csudálom hogy kiábrándult szegény,és le lankadt.
2015. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hallod, tudod mit jelent az idezojel te agyoniskolazott? 27 eves.. erettebb vagyok a koromnal o meg kicsit visszamaradottabb. Az idosebbek jonnek be. Egymast valasztottuk..
2015. dec. 4. 19:26
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szóval szegény visszamaradott és még merevedési zavarai is vannak? Jó választás!
2015. dec. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
talán legközelebb ne "rángasd". Egyébként pedig ő már akkor rángatta, amikor te még meg sem születtél, szóval nehéz őszinte aggódással keresni a megoldást.
2015. dec. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!