Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális vagy elítélitek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagy elítélitek hogy 21 évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Kicsit már kezd aggasztani engem is a dolog....


21/f


2016. máj. 29. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Én 23 évesen vesztettem el a szüzességem,pedig lány vagyok. Szerintem semmi probléma nincs vele. Egyszerűen így alakul az ember élete. Nem leszel se kevesebb, se több! Majd megtörténik!
2016. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem ítélem el, nyilván megvannak az okai amiért még szűz vagy, de ez pont nem érdekelne egy pasiban, annyival fontosabb dolgok vannak, és amugy is meg lehet tanulni mindent kapcsolat közben is :D
2016. máj. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem nem csak szexre kellene csak hanem hiányzik nagyon egy barátnő:(
2016. máj. 29. 21:14
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Az nem normális, hogy elítélik.
2016. máj. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
En is azt mondtam hogy hianyzik meg bla bla jott egy csaj nagyon szep volt a kulsoje is bomba volt de amennyit en vitaztam vele az nem normalis. Ameg nem volt baratnom nyugodtabb eletem volt nem tartott sokaig kb masfel honapot vagy kevesebb de komolyan mondom az belebol a veszekedesbe ment. Ne keresd szerintem...
2016. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Pont a te korodban voltam, amikor összejöttem az első barátnőmmel, akivel azóta is együtt vagyok :) Nem kell beszarni, egyszerűen csak úgy kell lányokkal kommunikálni, hogy ne lássák rajtad, hogy barátnőt akarsz :) Legyél laza ;)


24/F

2016. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
A bíróság ítél el el bűncselekményekért. Engem szimplán nem érdekel.
2016. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19 vagyok lassan 20 és még szűz nem érzem cikinek de vágyakozom legfőképp egy szerelemre
2016. máj. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem egy olyan dolog, amit el kellene ítélni. Van aki 15-16 évesen veszíti el, van aki 24. Ez teljesen mindegy, hogy mikor, nem ettől leszel jobb vagy rosszabb ember. Ha valaki ezt elítéli, akkor az nem normális, ugyanis senkinek semmi joga ahhoz, hogy bármilyen véleményt alkosson rólad ez miatt, + nem is tartozik senkire sem.
2016. máj. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Lúzer!
2016. aug. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!