Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen izomzattal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen izomzattal esélyes a szexkapcsolat nálatok? Srácok, mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen lett vége egy komolyabb kapcsolatomnak és most szeretnék lazát is. Nem vagyok túl helyes, szóval igazából csak az edzés maradt, amivel feltudnám hívni magamra a figyelmet. Arra lennék kíváncsi, hogy milyen szintű izomzat a nyerő.

Lányok, linkelnétek képet, hogy milyen alkatú pasik jönnek be? Srácok, ti is, hogy milyen alkattal voltatok igazán nyerők?



2016. máj. 29. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Lökőizmod legyen rendben :) a többi alakul.


Minden nőnek más és más jön be...

2016. máj. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én vékony vagyok, és "nyerő" voltam. Nem ettől függ.
2016. máj. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vékony legyen, én azt szeretem. Azért ne érjem át a combját fél kézzel, de minél vékonyabb, annál jobb.
2016. máj. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
180 cm vagyok, 84 kg, de alapvetően vékony testalkatú. Aki csajokkal beszéltem, mind azt mondta hogy teljesen ideális.
2016. máj. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Alapvetően vékony alkatú vagyok (kivéve vizsgaidőszak), de önmagában erre még egy csaj sem figyel fel, ha nem vagyok hozzá helyes. Izmos srácokat meg nem igazán szoktam látni csaj problémával.
2016. máj. 29. 23:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem árt, ha tudja a csaj, hogy kell megszoritani, de amúgy nem vagyok válogatós.
2016. máj. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!