Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok olyan 19F körüli srác van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan 19F körüli srác van a aki szeretne komoly kapcsolatot, de nem jön össze és közben vágyik a sz*xre és ahelyett hogy "r*b*ncokat" próbálna felszedi inkább relatíve rendszeresen pr*st*khoz jár? 19F

Figyelt kérdés

2016. máj. 30. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Nem jár sehova. Böjtöl.


22/F

2016. máj. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Én sose tudnék prostihoz járni, pedig már rám férne igazán...

Én ezt vezeklésnek hívom xD

21/f

2016. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is. Alapvető probléma, hogy a mai csajok nagy többsége (de egybként a fiúk is) képtelen kialakítani társas kapcsolatot. Királylányok! Harsányak és igyekeznek megalázni a másikat. Főzni nem tudnak, rendetlenek, zsigerből fokékonyak a sztereotípiákra (Anyóst kötelező gyűlölni, a haverjaid csak rosszba visznek azokat is utálni kell, Ő nem mossa ki az alsógatyádat fúúúúúúj!, stb). Folyamatosan görcsösen figyelik mikor sérülnek az általuk felállított elvek, hogy azonnal lehessen hisztizni. Üldözési mániájuk van. Kompromisszumkészség 0! Felsőbbrendűségi komplexusuk van, ami miatt még arra sem képesek, hogy egyenrangú partnerként vegyenek részt egy kapcsolatban. Gyerekvállalás? Hát az végképp kiveri a biztosítékot. Azzal csak alárendelné magát egy újabb személynek (a kisgyereknek - lévén az Anyaság erről szól). A barátnők szava szent, Ők ráadásul még a Te kapcsolatodról is sokkal többet tudnak, mint akár Te magad. Ez is egy kötelezően magukra húzandó sztereotípiából indul; táraságban csak negatívumokat szabad mondani a pasikra! Ha volt exed, az is kíméletlenül lefikázva (külsőleg, társadalmilag, stb módon egyaránt). Nem őszinték sem magukkal, de legfőképp a kapcsolatuk másik résztvevőjével nem. Képesek akár érzelmeket is hazudni céljaik eléréséért. Mert divat a férjhez menés, az azt követő gyekeszülés és az azt követő válás is. Mert az olyan "Született feleségek"-es! Ez az új generáció a teletetovállt, piercingezett, plázacica, akik majd 40, 50, 60 éves korukban rájönnek mennyire el lett cseszve az életük, de - ahogy mondtam magukkal sem őszinték - nem fogják beismerni a dolgot.

Azon fiúknak - akik nem szeretnének egy ilyen lélekpusztító kapcsolat részesei lenni, de vágynak a testiségre - a lehetőségei beszűkültek. Az a két kategória, amit írtál. A hivatalos prosti érzelem mentes, fix összegért fix időt kapsz, amibe lefixált dolog tartozik. Csalódás kizárt .... na nem 100%-ban, de nagyon nagy arányban.

A másik a r*b*nc. Na ez egy élősködő! Ő nem közvetlen a szexért kér pénzt, de elvár egy nagyobb fokú támogatást. Ráadásul nála sem kizárható, hogy Te vagy az egyetlen, s így az előnye (jó esetben gumi nélkül lehet szexelni, szabadon punciba élvezni) akár hátránnyá is vállhat.

Ha csak az anyagi részt nézem - mindenféleképpen a prosti éri meg a legjobban. Ha azt nézem, hogy mit kaphat vissza egy fiú a hozzá fűzhető elvárásaihoz képest - akkor is a prosti a nyerő.

Él még a remény, hogy a felnövekvő generációban lesz olyan széria, akik nem a torz Amerikai családmintát tekintik etalonnak. Vannak kivételek, de nehéz rátalálni.

2016. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#1#2 köszi a válaszokat, ki miként csinálja.#3 Sajna nagyon igaz amit leírtál de azért sok normális és rendes lány is van, a rib-ikkel kapcsolatban én nem arra gondoltam h együttleni valakivel csak a szex miatt. Ilyen nekem sose menne.Pusztás egyéjszakás dologra ,de ilyenben még nem volt részem és nemis vagyok egy nagy hódító + félek h könnyen beleszeretnék egy lányban akinek csak futó kaland vagyok és ez megviselne.
2016. máj. 30. 15:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is vezekelek :D


Viszont kezdtem gondolkodni azon, hogy kipróbálom egy másik vezekelő sráccal :D Pl orálisan kielégíteném

2016. máj. 31. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ezt 22 évesen voltam igy ezzel a dologgal

.

2016. máj. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!