Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélnétek ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélnétek ha egy srác sokszor sírna a kapcsolat elején, amikor mondjuk kezd komoly lenni és érzelmek is már vannak?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 24. 22:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Az a dolog oka az lenne, hogy tartja magát úgy, hogy egyedül van, próbálja elnyomni az érzéseit de ha lenne valaki akit szerethet, akkor ugye nem lehetne azt csinálni, hogy szereti a másikat de az érzelmei felét elnyomja, és kijönne sírásként a sok fájdalom.
2016. ápr. 24. 22:58
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Sírna? De miért? Kapd már össze magad! Azért nem kell mindenen pityeregni, nem oviban vagyunk...
2016. ápr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Te meg egy nőgyülölő idióta vagy .
2016. ápr. 24. 23:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, hát egyszer-kétszer aranyos lenne, de ha a párom állandóan sírna, akkor lehet elgondolkoznék azon, nem gyengék-e az idegei
2016. ápr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom, hogy mit gondolnék, alapvetően nincs azzal problémám, ha egy fiú sír, sőt, ha előttem teszi, még meg is tudok hatódni azon, hogy ilyen szinten a bizalmába fogadott. Viszont ha állandóan menne a sírás, az olyan érzés lenne, mintha boldogtalan lenne még mellettem is, és fogalmam sem lenne, hogy mit tehetnék, amivel segíthetek.
2016. ápr. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszer-kétszer bárkiből kijön, de ha rendszeres, akkor elküldeném pszichológushoz.
2016. ápr. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne előttem,kiábrándító ha picsog egy férfi.Esküvő,halál,szélsőséges dolgoknál oké.Viszont azért mert főztem neki egy kávét és jól esett neki...na az ilyenért nem kell bőgni.
2016. ápr. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, de kevés lány fogja ezt mondani. Én örülnék, hogy ennyire közel enged. A könnyek meg elfogynak egy idő után, bármi történjék. Én is sokat sírtam egy családtagom halála miatt, bárhol rám tört, ez később is előjön sajnos, viszont nem tart örökké szerencsére. 26N
2016. ápr. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem ítélném el. Nem az a bátor férfi, aki játssza jégkirályt. Én is sírós vagyok, ez van. Feszültség levezetésnek tökéletes. Ha van humora, nem csak sírni tud, akkor nem baj.:-)
2016. ápr. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem zavarna.

N

2016. ápr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!