Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mit reagállnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit reagállnátok arra, ha a munkatársatok csak úgy random megfogná a melleteket? :D

Figyelt kérdés
Van egy munkatársnőm, nagyjából egy idősek vagyunk, én 24, ő 22, nincs barátja, nekem nincs barátnőm, és egész jól elvagyunk, persze csak haverilag. De olyan jó mellei vannak, és néha bizony igen nagy a kísértés, hogy hátulról megmarkoljam azokat :D Természetesen türtőztetem magam, de azért érdekel, nektek mi lenne a reakciótok, ha hirtelen, hátulról egy kolega ilyen formán megmarkolna? :)

2016. máj. 30. 14:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Csináld meg bátran, ha fegyelmivel akarod magad kirakatni...
2016. máj. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy tetszene.

De ha mondjuk úgy nyúlnál el mellette,hogy véletlenül hozzá érnél, az más dolog, az is lehet ugyan olyan izgató!

Nem minden nő szeretei eleve,ha markolásszák a mellét, nemhogy még egy kolléga, teljesen váratlanul!

2016. máj. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hívd el randizni...
2016. máj. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen szituban egy hatalmas pofont adnék neked :P
2016. máj. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát egy hatalmas pofon után, vörös kéznyommal az arcomon még lehet hogy azt mondanám, "de azért megérte!" :D
2016. máj. 30. 14:42
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem szeded fel inkább? Így a tajparaszt, kocsmalakók csajoznak
2016. máj. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Hívd el randira, nem fogdosd, mint egy bunkó állat, akár mennyire is kedvel most. Ha igent mond a randira, úgy is megfoghatod a mellét, sőt mást is, ha meg elutasít, akkor a mellfogdosást is rossz néven venné. Légy úriember :)
2016. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szexuális zaklatás, panda!!!
2016. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%

( Munkahelyi zaklatás, főleg ha a kemera is látja !!! ) :D


De, ha lenne barátom nyilván taslás és ugrott a haverság.


Ha nem lenne és bejönnél, büntiszex !!! ;) járj utána a dolgoknak, hátha az utsó ;)

2016. máj. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%

Én biztos, hogy úgy pofán vágnálak öcsém, hogy kivinnéd az összes közfalat!


Nem játékszer másnak a teste, tartsd tiszteletben!

2016. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!