Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tetszik a barátnőm, én is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

M.lillus22 kérdése:

Tetszik a barátnőm, én is lány vagyok, tudom, hogy lezbi, de le akarok vele feküdni! Hogyan kezdjem el? Pl. : ha csak ketten vagyunk itthon?

Figyelt kérdés
Normális valaszokat

2013. máj. 20. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mivel abban a szerencsés helyzetben vagy hogy nem vagy fiú ezért nem kell gályáznod.. Meg mondod neki hogy tetszik és és le akarsz vele feküdni.. és több mint valoszinű benne is lesz..
2013. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kettesben otthon hülyéskedve számtalan alkalom nyílik testi kontaktusra. Ha ő is vevő rá, akkor hamar összejöhet.
2013. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha már ilyet akarsz, legyél tisztában a szavakkal. Lezbik és lezbikusok nincsenek. Leszbik és leszbikusok igen.
2013. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

tudja hogy te is a lányokat szereted? még sose poénkodtatok azzal, hogy igen persze minden leszbi barátnő lefekszik egyszer egymással?

egy kis off, erről eszembe jutott ez a jelenet:

http://www.youtube.com/watch?v=lPYAHu8smqc 2:55-től

csajozás level 10000000


de akár még be is válhat ez a szöveg :D

2013. máj. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De azért jól gondold át, hogy erre van-e szükséged... Ha beléd szeret, és te csak ki akarod próbálni, vége lehet a barátságnak.
2013. máj. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az ötösnek nagyon igaza van...ez nekem eszembe se jutott

de erről viszont az ugrott be, hogy te is beleeshetsz és hoppon maradhatsz érzelmileg...

bár én egyszerre szerettem és kívántam meg a barátnőmet és azóta is együtt vagyunk szóval sok sikert :D

2013. máj. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösszi
2013. máj. 21. 06:55




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!