Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Főiskolás, egyetemista fiúk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főiskolás, egyetemista fiúk, ti belemennétek egy ilyen munkába?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Találtam egy „JÓ” diákmunkát, Pesten tanulok.. Elviekbe irodai munka 8 órában, senki nem cseszeget, akkor megyek amikor én akarok, senki nem áll a fejem felett, maga a munka is elhanyagolható.

Mivel nem tudok olyan sok órát ledolgozni mint amire keret van, a főnök srác feldobta,

vicces alapon (persze tuti nem vicc, csak így kimagyarázható) „ha elkapna, hogy recskázok bent utána hazaküldene pihenni, mert egy óra recska, van olyan leterhelő mintha ledolgoznám a nyolc órám”.

Gondom az, hogy full hetero vagyok, de ilyen munkát, ilyen időbeosztásban sehol nem kapok.

Az tuti, hogy a diszkréciót garantálja, mert családos.

Nem tudom mit tegyek, mert végül is csak annyit kellene tennem játszok magammal, még ő kukkol, ha jól vettem ki a szavaiból és megkapnám a napi bérem. Gondolom ha nem megyek bele nem hív többet. Vagy csak pár napot a valós munkára és keres olyat mellém aki ezt bevállalja,. Akkor nem élek meg azt mehetek keményen gürizni. Az nem vetődik fel nekem, hogy keresztbe tegyek neki, mert amúgy baromi normális, rendes, amiben tud segít. Szerintetek mi a jó megoldás?



2016. febr. 9. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg kamu az egész, ha mégsem akkor nem valószínű hogy belemennék.
2016. febr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Épkézláb egyetem épkézláb szakára jártam, így kaptam megfelelő munkát, fel sem merült, hogy a testemet áruljam, hogy büfészakot végezzek...
2016. febr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Én lány létemre biztosan elvállalnám.
2016. febr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Fiúként simán elvállalnám

20/F

2016. febr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 kovpet ***** válasza:

"ha jól vettem ki a szavaiból"


Nem voltam ott, de nekem inkább úgy tűnik, hogy lazának akart tűnni és dobott egy jó poént. Álmában sem hitte volna, hogy egy prosti melózik nála...

De ha mégis komolyan gondolta, akkor miből gondolod, hogy ez elég lesz neki? Látja majd, hogy milyen egyszerű volt és többet akar. Amúgy is tetszik neki a szád, tehát...


De ha mégsem vagy annyira hetero és bejön a srác, akkor miért ne? Csak diákmeló, tehát nem buksz sokat, ha a házi nyúllal meglöveted magad párszor :)

2016. febr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5-ös, a prosti a testét árulja, örömöt nyújt. Ő nem akar hozzámérni és tuti komoly a dolog, mert többször felvetette már. A többet tuti nem akar csak kukkolni, mert visszapoénkodtam, hogy akkor egy bi srácot kellett volna felvenni, erre mondta más a szex és más a kukkolás, őt a szex nem vonzza sráccal.

De ez a téma állandóan felmerül nála..

2016. febr. 9. 12:50
 7/11 kovpet ***** válasza:
63%

"prosti a testét árulja, örömöt nyújt"


Ezzel szemben te...? :)


Test: pipa

Öröm: pipa

Anyagi ellenszolgáltatás: pipa.


Nekem ez nem tűnik minőségileg különbözőnek.

2016. febr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

Aztán nehogy a rólad készített videó a napiszaron landoljon, aztán majd mehetsz az elégedett vásárló rovatba vagdalkozni, hogy ez a későbbi karrieredre milyen kihatással lesz.

A döntés egyébként a tied.

2016. febr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Ez a „JÓ” munka, ahol a melón kívül még szexuális szolgáltatást is kell nyújtani? Érdekes fogalmaid vannak. Szerintem ez a lehető legszarabb munka a világon.
2016. febr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%
remélem a csávó nem csak kukkol, de kamerázni is fog, és landolsz a napiszaron.
2016. febr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!