Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem akkar le feküdni velem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akkar le feküdni velem a pasaim az volt a kifogása hogy tanulnia kell de állandó játszik, ki hogy veszi rá a párját hogy le feküdjön vele a párja?

Figyelt kérdés

2016. jún. 1. 20:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mire tanul most? Záróvizsga? Sima vizsga? Esetleg középsulis szóbeli érettségi? Csak mert ezek tudnak akkora stresszt gyakorolni az emberre, hogy ne legyen kedve dugni.
2016. jún. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
kezdd el cumizni...
2016. jún. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
Sajnállak. Nekem nincs nehéz dolgom, mert jól nézek ki. 19/L
2016. jún. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nem kéne mondanod hogy szeretkezzünk! Utolsó egy kicsit beképzelt vagy!
2016. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Záró vizsga
2016. jún. 1. 20:21
 6/16 anonim ***** válasza:
40%
Ez kamu duma! Attól még lehet szeretkezni!
2016. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ez igaz amit irtam
2016. jún. 1. 20:27
 8/16 anonim ***** válasza:
szűz vok nincs csajom, palid nem katolikus xD?
2016. jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam hogy te kamuzol! hanem a barátod! Attól hogy tanul és készül a vizsgára azért még a szexet mindenki ugyan annyira kívánja!
2016. jún. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

6-os, nem kamu, nálunk is van ilyen.


Vizsgaidőszak során nagyon megcsappan a dolog nálunk, arról nem is beszélve, hogy ő is tanév végén van ilyenkor, és neki is tanulnia kell. Olykor segítek is neki, mert én egyetemistaként már régátmentem abból, ami most neki lesz középsuliban.


Így is valamennyit szeretkezünk, de sokkal korlátoltabbak vagyunk, főleg én. Ilyenkor az szokott oldani, ha a barátnőm kezdeményez többet. Ellazít, megnyugtat, és egyszerre felvadít.


Amikor meg külön vagyunk, akkor stresszoldóként játszani szoktam, ha már nem megy a tanulás. Szóval ez megérthető. Annyit tanácsolok, hogy légy bátrabb kezdeményezés terén, erotikusabb, szexibb, ami kikapcsolja őt ilyenkor.

2016. jún. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!