Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi a több tapaszta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a több tapasztalat, egy emberrel feküdni le sokszor (párkapcsolat), vagy több emberrel kevés alkalommal?

Figyelt kérdés
2016. máj. 29. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Mind két variációnak vannak előnyei és hátrányai.
2016. máj. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Több emberrel többször. Feleségem házasságunk előtt így szerzett jelentős tapasztalatot,melynek élvezem a gyümölcsét ma is
2016. máj. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Sunshinedoll ***** válasza:
64%
Több emberrel sokszor.
2016. máj. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez 1 értelmű!!! Minden ember más és más. Mindenkitől tanulni valamit,amit az 1 emberes kategória behatárol!!!!
2016. máj. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3. eset: Több emberrel sokszor. Így két legyet ütsz egy csapásra: valamennyi betekintést nyersz a másik nem lelki világába, illetve szexuálisan is lesz tapasztalatod.

Sőt minél több kapcsolatod volt, annál jobban fogod ismerni a buktatókat, és az esetleges megoldásokat is.

Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy mindenkivel direktben csak ezért legyél együtt hosszú ideig, mert az bunkóság. Nekem a legtöbb kapcsolatom fél évnél hosszabb volt, de mindhez kötődtem, és szerettem őket.

Most 31 évesen több mint 10 kapcsolat után, úgy érzem elég sokat tudok már minden téren. Más kérdés hogy nem akartam ennyit, meg ilyenkorra már családot terveztem...

n

2016. máj. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Először több emberrel, aztán kikötni egynél, aki megtestesít mindent, amire vágyom. A több arra kell, hogy megismerjem, megtapasztaljam, hogy mire van igazán szükségem. Mivel már tisztában vagyok az igényeimmel, olyan párt tudtam választani, aki mindennek megfelel, így már nincs szükségem másra.
2016. máj. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%

Az hogy R**b@nc valaki mèg nem jelenti azt hogy tapasztalt sok férfival összefeküdni meg inkább szégyen szerintem.

Én egyel voltam csak, de nagyon sokszor, sok mindent kiprobáltunk és imádjuk egymást :D 2év után is úgy gondolom hogy megtaláltam azt, aki tökéletes minden szempontbol. Vele lehet vad a szex,szerelmes és szenvedélyes.

Egyáltalán nem azon mulik hogy tegyük fel valaki 10x szexel 10különböző emberrel vagy valaki 200x de egyel

Nem itélem el aki több emberrel is volt kapcsolatban, csak azt aki "tapasztalat szerzésből" szexel mindenkivel

Sok minden mulik azon hogy egy lány jó az ágyban vagy nem. De legfőképpen RUTIN kell hozzá mint mindenhez. azt meg alkalmi mindig más férfiakkal nem fog szerezni :D

2016. máj. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mennyi sok kamu uzenet. Sokan abban remenykednek, hogy vegre nekik is lesz kivel, hogy ide irogatnak a lanyoknak, hogy fekudjenek ossze mindenkivel.

Szeretnetek, mi?


Itt egy statisztika. Minel tobb szexpartnered van hazassag elott, annal nagyobb az esely a valasra! [link]


Elkezdik a nok magukat leertekelni es egyre kevesbe lesznek bizonytalanok. Majd elvesztik az onbecsulesuket es ey kapcsolatban, ahol oszintenek kell lenni megbuknak.


Minel kevesebb, annal jobb. Evezredekig jo volt ez a modszer. Gyerekhiany sem volt es te is vilagra jottel valahogy...

2016. máj. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt kihagytam, ha igazijo szexet szeretnel, akkor ahhoz allando partner kell.


Minel tobbet csinalod valakivel, annal job lesz.

2016. máj. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#7 már hogyne szerezne?

Mikor a legelső pasimmal voltam együtt(2 évet),én is így gondolkodtam,"nem kell más,biztos mindenkivel ugyanolyan a szex".Pedig abszolút nem,nagyon sokat lehet tanulni a különböző partnerektől,sokkal többet,mint azzal,ha eggyel akár többszázszor is lefekszel és kipróbáljátok az összes pózt.

Minden ember másmilyen az ágyban.Szóval szerintem a több emberrel kevés alkalom több tapasztalatot ad(a legjobb a több emberrel több alkalom).


De ezt mindenkinek szíve joga eldönteni,hogy kivel akar lefeküdni és hányszor:D Ettől még nem lesz senki sem értékesebb vagy értéktelenebb.

2016. máj. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!