Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Több mint 1 éve járok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 1 éve járok a barátnőmmel de még mindig nem érzem hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Szeretek vele lenni, jókat nevetünk, de teljesen különbözünk, más dolgok érdekelnek és másképp viselkedünk.

Leginkább barátot látok benne mint szerelmet, de képtelen vagyok szakítani vele.

Másrészt a szex jó vele, bár néha telhetetlen, de a legnagyobb baj, hogy nem vonzódom hozzá úgy ahogy kellene, talán emiatt is marad abba a szex még mielőtt nekem is jó lenne. Persze ilyenkor van az, hogy biztos nem kívánom, nem vonzódom hozzá, de hát senki nem vallaná be hogy bizony ez az igazság. Nem akarom megbántani, annál fontosabb, de hazudni sem akarok, mert az sem megoldás.

Várjak még hátha kialakul még a vonzalom és az un. "szerelem", vagy ha már eddig nem akkor már ezután sem? 25F


2016. jún. 1. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Ha egy év után nem alakult ki szerelem, még nem tragédia. A nem szerelmen alapuló kapcsolatok sokkal higgadtabbak, stabilabbak. Szerintem ez nem is olyan nagy gond, ha jól érzitek magatokat egymással.
2016. jún. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Linó03 ***** válasza:

Hát, szerintem ha eddig nem, akkor ezután sem. Menjetek át barátság extrákba.

(De miért vagy vele együtt, ha nem is szereted?)

2016. jún. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Nem akarom megbántani"


Úgy teszel mintha szerelemes lennél belé tehát hazudsz, nem mered elmondani neki, hogy mit érzel valójában, és ez már több mint 1 éve tart. Vagyis több mint 1 éve feladtad a saját boldogságodat egy olyan dologért, ami nem is valós.


Nem gondolod, hogy ideje lenne férfivá válni?

2016. jún. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A barátság alapja pont a szex, ami köztünk nem úgy működik ahogy kellene, persze nem mondom hogy sosem volt még jó. Inkább az utóbbi időben kezdődtek a problémák.

A kapcsolatunk megértésen alapul ritkán veszekszünk és még akkor sem mindig, mindent megtudunk beszélni, csak sajnos az én részemről nincs szerelem.

Úgy érzem hogy ő egy stabil része az életemnek akivel bármiről bármikor beszélhetek és jó érzés hogy fontos vagyok vagyok valaki számára.

2016. jún. 1. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló volt. Idővel egyre rosszabb lesz, amiből egy nagyon ocsmány szakítás kerekedett, azóta nem is láttuk egymást és ennek már több mint fél éve. Egy nős barátom szerint ha felmerül benned az első kétely, az már régen rossz. Szóval attól tartok ebből idővel szakítás lesz, és jobb még most kiszállni belőle (finoman) mint később
2016. jún. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az előző páromba csak másfél év alatt sikerült beleszeretnem :) Elsők voltunk egymás életében, szóval semmi gond :) Van ilyen :) Akkor jött el az a pont, amikor tudatosult bennem, hogy szeretem őt :) De ezt sosem mondtam el neki :) Aztán 2 hét múlva szakított velem...... Kicsit pofán b...sként ért a dolog ezért, mert semmi előzménye nem volt a dolognak..... :D
2016. jún. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!