Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk milyen számotokra a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk milyen számotokra a tökéletes mell?

Figyelt kérdés

Kicsi,közepes vagy nagy? bimbo milyen legyen? Képet is linkelhettek kiváncsi vagyok :)

18/L

nekem. 80/C s a mellem.



2016. jún. 1. 22:50
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
Nekem a közepes, kissé hegyes mellek a kedvenceim :)
2016. jún. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
82%

Azért ne legyél úgy elszállva magadtól mert méretes melleid vannak.

A 75B mell egyáltalán nem kicsi, teljesen normál, átlag kategória. Sok vékony nőnek ekkora a melle. És szerintem tökéletes kosárméret a B.

2016. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
87%
hát, a nagy jön be leginkább( de fontos, hogy arányos legyen a testalkattal. egy alacsonyabb, full vékony lányon furán mutatnak a görögdinnyék) Egyébként valóban lényegtelen, ha már megközelíti az átlagos méretet/kinézetet, akkor teljesen jó.
2016. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
96%
Ja, bocs, most látom hogy még csak 18 vagy, ebben a korban normális ha azt hiszed hogy minden a nagy női mellek körül forog.
2016. jún. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:

Ami számomra tökéletes annak a felső ahtára kb ez:

[link]

Az alsó határa meg kb ez:

[link]

Nem szeretem ha nagy bimbó vagy bimbóudvar van.

Kb ennyi, de az összképtől függ, hogy melyik nyeri el aktuálisan jobban a tetszésemet.

25F

2016. jún. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:

12, nem vagyok elszállva, félre értesz :)

csak megkérdeztem hogy a kicsi tetszik-e neki mert ez lett volna a kérdésem lényege hogy milyen méretű számotokra az ideális.

de amugy kicsi szerintem a 75/B és ezt onnan veszem hogy nekem is volt ekkora általános iskolás koromba, de nem szóltam le senkit! szerintem egy kis mell is lehet szép és szexi én csak azt nem értem hogy miért vannak meggyőzödve arrol az ilyen mérettel rendelkező lányok hogy nekik nagy/közepes a mellük hiszen nem:) az ugyanúgy kicsi mint az A kosár

De ez csak az én véleményem, nyilván magamhoz mérten gondolom.

2016. jún. 1. 23:06
 17/44 A kérdező kommentje:

15 köszi :) végre egy olyan válasz amit vártam

még visszatérve nem gondolnám hogy minden a nagy mellek körül forog, nem tudom hol olvastál ilyet, azért írtam ezt ki hogy mindenki elmondhassa neki milyen tetszik :)

2016. jún. 1. 23:09
 18/44 anonim ***** válasza:

Nekem ilyesmi a tökéletes, de lehet akármilyen mellbimbója, mert imádom a hatalmasakat, és a pici hegyeset is :)


[link]

2016. jún. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén?... Az tetszik amelyik az ágyamban van! Szóval nem vagyok válogatós, jöhet mindegyik! A segg a fontosabb amúgy is!
2016. jún. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:

A szép nagy kereket szeretem.


22/f

2016. jún. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!