Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk milyen számotokra a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk milyen számotokra a tökéletes mell?

Figyelt kérdés

Kicsi,közepes vagy nagy? bimbo milyen legyen? Képet is linkelhettek kiváncsi vagyok :)

18/L

nekem. 80/C s a mellem.



2016. jún. 1. 22:50
1 2 3 4 5
 41/44 Scav ***** válasza:
vékony vagy sportos lányok a hozzá illő kis cicikkel tetszenek, tehát a C már nagyon húzós, hogy belefér-e, inkább B, A vagy akár kisebb. A bimbóudvar közepes (arányos) vagy nagyobb legyen és azt is szeretem, ha a bimbó nagyobb, mert nekem a kis bimbó vagy kis bimbóudvar kicsit olyan fiús hatást kelt.
2016. jún. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim válasza:
87%
Véletlenül találtam rá a kérdésre. 16 éves vagyok, lány és a mellméretem pont a 75B (magasságom 160cm; 64kg)Már ne haragudj meg, de szerintem ez teljesen normális méret és te ezzel a nők 50-60%-át leszóltad, mivel azt gondolod “kicsike”. Én is azt gondoltam de a barátom tudatta velem, hogy nem azok, teljesen megfelelőek, tenyérbe illőek, nem lógnak de azèrt nem is annyira kicsik, hogy a sötétben keresni kelljen őket. Örülj a mellméretednek de attól ne hidd azt, hogy te egy istennő leszel ekkora mellekkel. Ahogy fejlődik a világ úgy a férfiak is és 70%-a pont erre, vagyis a 75B mellméretre bukik. (:
2019. febr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Nagy és lehetőleg ne lógós, hanem kemény és kerek. <3 Imádnám.
2020. jún. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
A feszes, tenyérbe illő a tökéletes méret, B-től bőven jó.
2022. nov. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!