Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel lehet a baj párkeresés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet a baj párkeresés során?

Figyelt kérdés
Ahány nőhöz próbálok közeledni, mindegyik kapufát talál. És nem tudom hogy miért. Régebben elég enda volt az arcom, mostmár azért sokat alakult így a 20. életévem közepére. Kedves beszélgetős tipus vagyok, udvarias is. Testalkatra azt az erőemelő típus. 90-95 kg között mozgok jelenleg. Van némi felesleg, de a has még lapos. ja és 185 cm vagyok. Többen mondták már azt h lehet megijednek. csak nem értem miért.

2016. jún. 2. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Kép nélkül elég nehéz megmondani,mi lehet a baj.
2016. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem a külsőddel, az biztos. Nem vagy véletlen túl unalmas vagy nincsenek fura szokásaid?
2016. jún. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát 185 cm vagyok, fura szokásom meg nincs. Esetleg az hogy tartom a testépítő diétát? meg edzeni elég keményen edzek. De azon kívül nemigazán van. Tiszta életmódom van. Nem iszok, nem cigizek, magamra főzök stb.
2016. jún. 2. 20:25
 4/8 anonim ***** válasza:
tényleg furcsa, pedig szimpatikusak az adataid :) jó magas vagy :)
2016. jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is elég értetlenkedve állok ezek után... :/
2016. jún. 2. 21:47
 6/8 Deflohelp ***** válasza:
100%
Vegyél részt városlátogatáson, társasutazáson (pénztárcától függő, hogy hová), olyan programon, ahol minőségi ismeretségeket köthetsz. A turistacsoportok tagjai mindenképpen megismerkednek, szóbaállnak egymással, megszokják, jobban elfogadják a külsődet, mint egy pillanatnyi találkozásnál. Elsőre lehet, hogy nem jön össze a dolog, de akkor is hasznos időtöltés volt. Előbb-utóbb sikerülni fog.
2016. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
próbálgatom majd. csak a fősulis élet nem a pénzről híres :D De nemtom mért félnek, valami csak van :/
2016. jún. 2. 23:25
 8/8 Deflohelp ***** válasza:
A befektetés nélküli lefektetés csak keveseknek jön össze ...
2016. jún. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!