Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nyomul rám, ha tudja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyomul rám, ha tudja hogy barátom van?

Figyelt kérdés
Egy ideje beszélgetünk, tudja hogy barátom van, több éve együtt vagyunk, szeretjük egymást. A viszonyunk baráti kéne legyen, én ezt mondtam is neki, mégis olyanokat mond, hogy de megnézne fehérneműben, meg milyen gyönyörű vagyok, meg tökéletes, meg milyen jó lenne velem aludni...Én ezt nem értem komolyan, miben bízik? Vagy tényleg van ilyen ember aki ilyeneket mond egy csajnak akinél nem akar többet mint barátság?

2016. jún. 2. 22:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%
Nem, sokkal inkább van olyan ember, aki olyan szinten pofátlan és gerinctelen, hogy simán ráhajt foglalt lányra/fiúra... Az ilyennek nálam akkor sem lenne esélye, ha már véget ért volna a kapcsolatom.
2016. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
71%

Mert sok nő ezt mondja, hogy neki barátja van meg stb, aztán meg mégis benne van egy kis maszekban.

Ennyi.

2016. jún. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%
Hát a r*ibik könnyen meglehet, hogy barát mellett is nyugodt szívvel félrekufircolgatnak, de a normálisabbik rész nem fogja aljas módon hátba szúrni, akit szeret. Kár, hogy ezt már egyre kevesebben tudják tiszteletben tartani.
2016. jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
79%
Mert nem érdekli, hogy van barátod és többet akar. Elég egyértelmű.
2016. jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Hát nekem is úgy tűnik, hogy többet akar, de eszem ágában sincs megcsalni a barátomat. Amúgy kedves srácnak tűnik ezt leszámítva, épp ezért nem értem hogy miért csinálja ezt. Folyton találkozókra hív, amiket én elodázok, meg azt sugallja hogy a barátomnak nem feltétlenül kéne tudni hogy találkozunk. Amikor a barátomról beszélek neki mintha meg se hallaná...Nem tudom mit csináljak, mert szívesen beszélek vele, meg barátnak nagyon szimpatikus lenne, de így félek bevállalni találkozót. Mit kéne tennem?
2016. jún. 2. 23:34
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Én sokáig nem kezdtem olyan lánnyal, aki kapcsolatban van.

Aztán egyszer az egyik csaj ismerősöm mégis elég érdekesen kezdett el viselkedni, azt hittem beképzelem, de kb nyomult rám.

Aztán végül kb letámadt és a vége az lett, hogy..

Utána azt hittem, hogy ez ilyen egyszeri, de nem mert máskor is volt ilyen más lányokkal.

Elkönyveltem magamban, hogy nem azok a lányok, akiket érdekel a hűség.

Szal én magam soha nem dobtam fel a labdát senkinek.

Aztán először az, hogy én kezdeményeztem kb évekkel és jó pár esettel később fordult elő, de az is kb így nézett ki:

Elmentem egy csaj ismerősömhöz tételekért, aztán behívott, mert még nem szedte össze.

Semmi különös nem volt a beszélgetésben vagy bármi másban, tehát nem volt alulöltözött, nem voltak hosszú szemkontaktusok, eszembe nem jutott volna, hogy ő akar tőlem valamit.

Mégis ahogy beszéltünk meg szóba jött, hogy nincs otthon senki, mert a szülei dolgoznak, a barátja is majd csak délután jön, valahogy belém bújt a kisördög és bekattant, hogy mi lenne, ha?

Aztán el is kezdtem stírölni, amit észre is vett,de nem felháborodott, hanem elmosolyodott meg megkérdezte, hogy hello, te mit nézel?

Kb fél perccel később már a farkam a szájában volt, akkorát váltott az egész, hogy máig nem hiszem el.

Utána elgondolkoztam, hogy na vajon hány ilyen lehetett még, hogy full objektív az egész beszélgetés, közben meg bevállalna a csaj?

Nagyobb volt a kíváncsiságom, mint a gerincem és ha hiszed, ha nem, jól éreztem, utána kifejezetten erre mentem, kerestem az ilyen alkalmakat és bizony elég sok nő kapható.

És a legkomolyabb az volt, hogy ugye előtte csak ribikkel volt dolgom, de ezekből a lányokból/nőkből ki se néztem volna.

Aztán mégis, szal én nem csodálkozok, ha valaki nyomul kapcsolatban élő nőkre.

2016. jún. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Érdekes történet, de én nem vagyok ilyen. És oké adja tudtomra hogy ha szabad lennék majd akkor őt érdeklem, de kb a beszélgetéseink fele már ez az ő részéről. Ami engem zavar. Meg én nem vagyok ilyen, szexuálisan elég zárkózott vagyok, hosszú idő kell mire megnyílok, stb szóval gyors dolgokra nem kéne hogy számítson mert ezt ő is tudja. Szerintetek merjek vele találkozni? (úgy természetesen hogy barátom tud róla és nem zavarja)
2016. jún. 2. 23:43
 8/31 anonim ***** válasza:
80%

Akkor ne találkozz vele.

Ennyi.

Bár szerintem van benned egy kis izgatottság, mert egyébként nem vacillálnál, hanem már rég lemondtad volna a talit.

2016. jún. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Szexuálisan nem, meg én jól ellennék ha csak irogatnánk. De nem az első találkozót mondom le, hanem a sokadikat. És nem hagyja. De ha végleg közölném hogy nem találkozunk soha, akkor arra rámenne a barátságunk. Ami persze kevesebbet ér mint a barátommal a kapcsolatom, de nem akarom így tönkretenni. A másik meg ,hogy megígértem hogy találkozunk amikor még nem volt ilyen, de sokáig nem jött össze és közben iylen lett. Én meg utálom megszegni az ígéretem. De lehet az lesz, mert tartok tőle.
2016. jún. 2. 23:49
 10/31 anonim ***** válasza:
37%
Állítólag csak az a nő nem foglalt, akin nem fekszenek!
2016. jún. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!