Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nyomul egy állítólagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyomul egy állítólagos (volt) "barátom" a páromra? Lényeg lent.

Figyelt kérdés
A sztori röviden annyi, hogy mióta együtt vagyok a barátnőmmel, egy állítólagos barátom folyamat nyomul rá, ezzel nem is lenne baj, megbeszéltük, hogy nem fog rá reagálni, stb, főleg, hogy volt egy durva sztori, barátnőm véletlenül kinyomott, telefonhívás közben, ez megszokott, mert a gagyi telefonja már csak ilyen, de amit addig és azóta is csinál, hogy visszahív egyből, azt nem tette, nem vette fel, nem reagált sms-re, azóta is beszélgetnek, pedig megígérte, hogy ráhagyja a srácra. Nem vagyok féltékeny típus de ez nagyon zavar.
2013. jún. 24. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert bejön neki, fiatalok vagytok, tombolnak a hormonok, és ezt pillanatnyilag fontosabbnak érzi, mint a barátságotokat, és ezt valószínűleg később meg fogja bánni.
2013. jún. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lassan 20 évesek leszünk mind a ketten, ennyit nem ért meg neki az egész... nem is tudom mit gondoljak.
2013. jún. 24. 19:48
 3/4 anonim ***** válasza:
miért nem küldöd el te a srácot?
2013. jún. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elküldtem én már nagyon csúnyán, csak az a baj, hogy szerinte ez baromira nem nyomulás, és neten ugyanúgy írogat..
2013. jún. 24. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!