Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a lány akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a lány akinek a barátom udvarol nem rá hanem rám nyomul? Mennyit ér a barátság ilyenkor szerintetek?

Figyelt kérdés
Tehát a barátom udvarol egy szép lánynak de ez a lány már nagyon sokszor elhívott randira engem . ekem már ngayon rég óta nincs senkim és kezd egyre nehezebb lenni a helyzet számomra. Már beszéltem ezzel a barátommal és mondtam neki hogy mi a helyzet a lánnyal de ő csak azt válaszolta hogy "rajtva van az ügyön" , ennek elelnére semmi változást nem látok. Mennyit ér a barátság ilyen helyzetben?

#barátságvscsaj
2013. márc. 6. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Hat ha jo baratok vagytok akkor sokat.

En mondtam le csajrol, h a baratomnak ne legyen rossz erzese ez miatt, mivel ö teljesen szerelmes volt a lanyba meg regrol. Kepzeld el milyen rossz erzes lenne a haverodnak.

2013. márc. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A barátság mindennél többet ér,utasítsd vissza a lányt,mond meg neki ,hogy csak akkor lehet szó komolyabb kapcsolatról ,ha már nem lesz a barátoddal.A csajok jönnek mennek a barát meg marad.
2013. márc. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hvarjaim közt és köztem is sokszor volt ilyen és kerültünk ilyen helyzetbe.A barátság többet ér,egy csaj bármikor leléphet,de egy igaz jó barát az mindig ott van vagy ott lesz kéznél ha baj van.Egy csaj emg lehet pont akkor fog lelépni...így se barát se csaj.Én elküldeném a ribit,nem nagyon ismeri a játékszabályokat.Alapban mindent elárul róla hogy a legjobb haverjára nyomul,tehát számomra az ilyen csaj az kuka.
2013. márc. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dalmuschkaaa válasza:
A barátság többet ér!!! Hagyd a csajt. Figyelj a Barátodra.
2013. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Frigyi én sokszor voltam ilyen helyzetben. Főleg sokszor úgy, hogy éppen a haver érdekében lobbiztam :D Én mindig vázoltam a lánynak mi a szitu.

A srácnak nem mindig.


Nem szabad bele menni az ilyenbe.

Egyszer belementem, de azt megbeszéltem a haverommal. De azt is bánom már.

2013. márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!