Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm megy el szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm megy el szex közben mit tegyek? Mit tanácsoltok? 19/f

Figyelt kérdés

kétszer is volt h szexeltünk tényleg jó sokáig. több mint fél óráig stb. de nem... élvezi de nem megy el.

és emiatt most en lennek a hibas?

rendesen toltam én is nem értem mi a baj?


2016. jún. 2. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
A talicskát kell tolni, barátom... Ne csodálkozz, ha nem megye el, de ha el is megy egyszer, vissza se jön.
2016. jún. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen időszakom. Nem tudom mi okozta, de azt éreztem, hogy mindig közeledett a csúcs, de nem sikerült elérni soha. Pedig ugyanazzal a pasival voltam, odafigyelt, jó volt stb. Gyakoroljatok sokat, aztán izgasd a csiklóját, ha máshogy nem, úgy biztos elmegy.
2016. jún. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt? Lehet, hogy csak össze kell még csiszolódnotok.


#1: Akkor szólok az exemnek, hogy egy talicska volt, mert szex közben kiabálta, hogy "Ez az, toljad!", majd elélvezett.

2016. jún. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, csak már a kifejezés is sok mindent elárul. A tolás nem elég. Romantika, erogén zónák ingerlése, előjáték (nem öt perc), kommunikáció stb.
2016. jún. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3 éve vagyok együtt barátommal, mindkettőnknek első kapcsolat. Soha nem sikerült nekem még elmennem szex közben, tehát hüvelyi orgazmusom még nem volt. A csiklóival semmi gond. Már sokmindent kipróbáltunk, de semmi... :/

19L és 20F

2016. jún. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Romantika és előjáték nélküli, gyors, kemény reszelős szex a kedvencem és mindig van orgazmusom és nem vagyok talicska se. :D

Ettől még szeretjük egymást a párommal, de azért az túlzás, hogy az orgazmushoz a romantika feltétel lenne. Szexkapcsolatokban még érzelem sincs, de orgazmus igen.


Ettől függetlenül lehetséges, hogy segítenének ezek a dolgok is, ha a lánynak az a baja, hogy görcsöl valamin, fejben nem tudja elengedni magát. De ezt nem tudjuk, hogy ez-e a baja vagy más.

2016. jún. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokat kell gyakorolni,és megbeszélni a másikkal,ki,hogy,mit szeret.Esetleg szex közben maszti.Én se élveztem el nagyon,mert nem volt olyan megfelelő partnerem,aki figyelt volna rám,vagy gyakorolhattam volna vele.Pasival max ha 3 szor elélveztem életembe.Szóval a barátnőd is masztizzon,és jobban ismerje meg a testét.Utána már könnyebb lesz elélveznie pasival is,mert tudja,hogy mi a jó neki.
2016. jún. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!