Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatot kezdeményeztem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatot kezdeményeztem, tetszett neki az ötlet, de lerázott. Hogy vegyem fel vele a kapcsolatot megint?

Figyelt kérdés

Nagy vonalakban:


- ismerkedtünk, barátkoztunk, de aztán kiderült, hogy én sem akarok tőle semmit, és ő sem tőlem. Sokáig nem is találkoztunk, majd megint összefutottunk

- beszélgettünk, mozi, séta, borozás, filmezés, nagyon jól éreztük magunkat de nem történt semmi.

- Ezek után eltelt egy bő hónap, hogy nem találkoztunk, nem is kerestük egymást, majd egy részeg este megkérdeztem tőle sms-ben, hogy mit szólna hozzá, ha csak úgy barátilag szexelnénk néha? Erre azt válaszolta, hogy "hízelgő :) de pár hete alakul valami valakivel, és megcsalni nem akarom". Én természetesen ezt elfogadtam, és nem is kerestem többet, persze azért facebookon születésnapi, újévi köszöntések voltak, de ezen kívül semmi.


NNa, most ennek már 2 éve. Ha fel szeretném venni vele a kapcsolatot megint (fogalmam sincs, hogy jár-e valakivel), hogyan kezdjem, mit írjak/mondjak neki?


(Azt tudni kell, hogy 27 évesen saját bevallása szerint "több, mint harminc" pasival volt már. Igen, eléggé promiszkuis a lány... )


2016. jún. 3. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ajánlanám...
2016. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia ,hogy vagy ?

Kezdésnek tökéletes lenne.Aztán alakul,nem kell ezt túl bonyolítani.Ha emlékszik rád beszélgettek , ha nem vevő rád közli , bocsi kapcsim van.


Légy bátor :)

2016. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nehogy mar meg te konyorogj egy szethordt, tagitott luvnyanak, aki nem is erdekli hogy vagy. Majd jelentkezik,. ha d+gni akar.


Inkabb talalj egy valamire valo lanyt.

2016. jún. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy tetszett neki az ötlet, mikor egy átlátszó dumával rázott le?
2016. jún. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szimplán érdeklődj iránta, szerintem ha normális, válaszol, ha meg nem, akkor felesleges futni utána.

Btw, ilyen pasikat én miért nem lelek sehol? :O

24N

2016. jún. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolso


Mert egy ferfi vagy, aki csak szivatni akarja a kerdezot...

Vagy tul rusnya mar 24 evesen. En 30 vagyok es hazas. Haha.


Szedd ossze magad, ne prostinak allj.

2016. jún. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!