Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert van az hogy egy csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy egy csaj nagyobb esellyel megbocsat parjanak ha az megcsalta ot, de ha lany csalja meg a pasit akkor egy eletre egy rohadt k***@ vagy?

Figyelt kérdés

Ha a pasi megcsalja a csajt annak nincs akkora visszhangja, baratok sem akadnak ki rajta annyira. De ha csaj lep felre akkor pasi szinte eselytelen hogy megnbocsat, es akkora szele van hogy egy eletre elvesztheted a presztizsed...

Ez miert igy van? Mi errol a velemenyetek?

20/l



2016. jún. 4. 01:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Mi van drága megcsaltad a párod és nem tetszik, hogy kidobott? :D
2016. jún. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 October15 ***** válasza:

Kicsim.. ezért nem kell félrebszni.

"A presztizsed".. mein gott.. mindig meglepődök mikor egyes khm.. rétegek ilyen lazán közlik, hogy presztizs kérdés a párkapcsolat vagy bármilyen emberi kapcsolat. Éljen az oktatás... kicsikém megsúgom: 20 évesen neked az ég egy adta világon semmilyen presztizsed nincs úgyhogy aligha tudod azt elveszíteni.. :D Akiknél meg a hierarchia a baráti kapcsolatok alapja.. hááááát na az edukáció hiánya rulz.


Normális körökben viszont a kettő ugyanakkora probléma.

2016. jún. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1,Nemi alapú előítéletek

2,Én lány vagyok,de nem bocsátanám meg a páromnak a megcsalást.A kapcsolataim elején le is szoktam szögezni,hogy én nem fogok senki után se rohangálni,se nyomozni.Felőlem azzal találkozik,akivel akar,akkor megy el és oda ahova akar,azt csinál a neten(facebook és társai),amit akar,felnőtt ember én nem fogok beleszólni.De ha csak egyszer is visszaél ezzel a bizalommal,akkor köszönöm szépen felőlem mehet ahova akar,de velem nem fog szórakozni.

Én úgy gondolom,hogy egy felnőtt embernek már van annyira fejlett agya,hogy ha nem érzi jól magát egy kapcsolatban,akkor azt közli a másik féllel és szépen szétválnak az útjaik,nem úgy oldja meg a problémát,hogy kicsit ide is megyek meg kicsit oda is és mindenkire szarok csak nekem jó legyen.

Az ilyen ember ne akarjon kapcsolatot,járjon egy éjszakásokra meg prostihoz(akár férfi,akár nő)

2016. jún. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezek szerint neked csak az számít, hogy leri**oznak teljes joggal. Hiába töröltetted a többi választ.
2016. jún. 4. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
15%
Erre annyit tudok mondnani mint amit egy szekely paraszt is. Tudod ha egy tehen leszarja a csizmad es te azt letorlod attol meg hasznalhatod majd. De ha a tehen beleszarik a csizmadba akkor torolheted ugyse lesz mar az ugyanolyan...
2016. jún. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Na a himsoviniszták itt tartanak röpgyülést?

Itt a válasz a kérdésedre!

Nem a kérdésre válaszolnak!

Inkább igazolnak téged és gyalázkodnak.

Téves elképzelésük van arrol hogy ök lennének a teremtés koronái. Hogy azért mert himek -férfinak nem tudom hivni őket- előjogok illetik meg őket!

Itt nem az a kérdés -rossz felvetés- , kinek lehet. Ha a férfinak lehet a nönek is.

Hanem az alapfelvetés.

Nincs férfi és nő.

Ember van. Aki gyarló, hibázni is szokott. Előfordulhat hogy valaki számára van megbocsájthatat bűn.

Csak mindenki magára nézve is tartsa kötelezőnek az erkölcsi mércéjét!

Talán ismeritek.

"Az vesse rá az első követ..."


20/L

2016. jún. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én nem biztos hogy megbocsátanék a barátomnak egy ilyet..

De ha szerelmes bármelyikük is akkor meg fog bocsátani a másiknak

De azért van különbség nézd a lakat kulcs esetet például:)

2016. jún. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerü szerintem a válasz. Kebzeld el ugy hogy ha bele lépsz a csizmaddal a sz@rba akkor azt letörlöd, de ha bele sz@rnak akkor azt kidobod!! Remélem erthető a hasonlat. Ne vedd magadra csak a kérdésre valaszoltam!
2016. jún. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem toroltettem egy valaszt sem. En nem csaltam meg a paromat. Csak latom mar ezt azt es azt is ahogyan a pasi utana belehazudik a parja szemebe. Mintha misem tortent volna. Es nem ertem :/
2016. jún. 4. 09:47
 10/12 anonim ***** válasza:
24%

Rinyálhatsz itt, hogy igazságtalan, de te csaltad meg a pasidat, nem más.

Az meg megint nem a férfi és nem is a női nem hibája ez egyénfüggő, hogy olyan hülyék vagytok, hogy megbocsájtotok annak aki megcsalt. Szimplán csak ostobák vagytok mert azt hiszitek, hogy meg fog változni és nem tesz ilyet többé.

Azt meg ne akard velem elhitetni, hogy nem kürtölnéd szét a barátnőid között, hogy mekkora szemét a pasi, aki megcsalt. És itt jön a harmadik probléma. Vannak olyan hülyék, akik kezdenek olyan emberrel, aki már megcsalta az előző párját. Ez megint nem a férfi hibája, hogy egyes egyedek elássák az önbecsülésüket és összejönnek olyannal, akiről tudják, hogy megcsalt valakit. Szóval ne a férfiakat hibáztasd, hanem a hozzád hasonló agyatlan gyökereket, akikkel meg lehet tenni, hogy folyton megcsalják, de mégsem dobja ki a nőjét/pasiját (és az ilyenek a női nemben nagy többségben vannak.

Amúgy én ugyanúgy elítélem a férfit és a nőt is, aki megcsalja a társát.

2016. jún. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!