Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Arany ér + anál szex úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arany ér + anál szex úgy nagyobb a fertőzés veszély?

Figyelt kérdés
Amikor beraktam a nőnek akkor nagyon fájt neki és amikor élveztem bele akkor is fájt neki és azt mondta azért fájt neki annyira mert arany ere van ,így mekkora a fertőzés veszély ?hogy bele élveztem úgy hogy arany ere van ráadásul óvszer nélkül.

2016. márc. 22. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiért aggódsz? Őszintén.
2016. márc. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mind kettönkér.
2016. márc. 22. 14:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Aranyeres nővel nem szexelünk análba. De ha fáj neki közben akkor is leállunk.

HA titkolta, hogy fáj, és hogy aranyere van, ő a hülye, de van egy olyan gyanúm, hogy te is elég gyengén bútorozott vagy.

Röviden, ha aranyere van, tilos az anál, még akkor is ha épp nem jött elő nála. Akinek egyszer kijön azzal többet tilos análba szexelni.

2016. márc. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó válasz.Egy igazi férfi! Amíg neki nem sérül az ér,addig nincs gond.Bár igazság szerint.Egy hétköznapi székeléstől is vérezhet.Most az kész csoda! Hogy amikor ki-be húzogattad a szerszámot,hogy akkor nem vérzett be.

Ugyan annyi kockázatod van fertőzés szempontjából.Mint ha egy egészséges popsiba tetted volna a szerszámot.

A hölgynek kockázatos a nyílt seb miatt.

Ne nagyon erőltessétek az anált,szerintem.

2016. márc. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1-4 válaszoló voltam.
2016. márc. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 B Béla ***** válasza:
A férfiak jó része még mindig nem érti meg hogy a a farok nem a popsiba való.Továbbá amikor el élvez a férfi a farokban vákum keletkezik és bizony beszippantja a popsi tartalmát, magyarán a kakit. Kezdhetsz aggódni. Könnyen meglehet hogy kapsz egy kiadós prosztata gyulladást.Vagy akár húgyvezeték gyulladás is lehet belőle.
2016. okt. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aranyeres popsival nem szexelünk! Ha fáj a nőnek leállunk. Mielőtt betesszük megnézzük, simogatjuk.
2016. okt. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!