Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő után jeletkeznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után jeletkeznek tünetek ha valakitől összeszedtem valami betegséget?

Figyelt kérdés

Gumi nélkül érintkeztünk de nem történt meg az aktus csak kicsit oda dörzsölte a péniszét az én nemiszervemhez.

Arra lennék kíváncsi hogyha elkaptam tőle valamit annak mennyi idő után vannak tünetei?


Oktatást nem kérek, csak normális választ!!


2016. jún. 4. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Betegségtől függő a dolog! Más és más a lappangási ideje a gonorheának, a trippernek, másoknak és az AIDS-nek! És ez attől is függ, hogy nő vagy pasi vagy!
2016. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy minek mennyi a lappangási ideje, arra sajnos nem tudok válaszolni. De ha valóban nem történt aktus, és csak kicsit odadörzsölte (pl. a csiklódhoz? Nem tudom.), akkor annak az esélye, hogy elkaptál bármit is, kb. 0%. Ha mégis nagyon aggódnál még 6 hét múlva is, menj egy szűrésre, és ott kiderül.
2016. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Változó. A fertöző májgyulladásnak 10 év a lappangási ideje. Az AIDS-be fél év alatt is belehalsz ha nő vagy!
2016. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj, dehogy hal bele. :) Ne írj már hülyeségeket.
2016. jún. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!