Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan problémám lenne hogy...

Olyan problémám lenne hogy összeszedtem vmi gombás viszketős fertőzést szerintem,7 hetes terhes vagyok. Lehet ilyenkor vmit használni? Csak jövőhéten megyek dokihoz és nem tudom mit csináljak.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 1. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menni. Terhesen nem kellene kísérletezni. Besetalsz ma az SZTKba és még is van oldva
2016. ápr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én felhívnám az orvost, hogy tud e ma fogadni.
2016. ápr. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 19. héten volt Candida gombám. Klion-D-t kaptam rá 10 napig. Azt mondta a doki, hogy terhesség alatt gyakoriak a fertőzések. Kezelni kell, de ha nincs nyitva a méhszáj, a baba nem kapja el sem a gombát, sem a bacit. Te 7 hetes vagy, szinte kizárt dolog, hogy nyitva legyen a méhszájad. Ettől függetlenül megpróbálnék vele beszélni, hátha ad előbbi időpontot, vagy legalább megnyugtat, hogy nincs akkora gond. Magadtól ne kezdj el semmit, nem tudni, milyen szert, melyik trimeszterben lehet használni! Maszekba mész?
2016. ápr. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen maszekba készülök.
2016. ápr. 1. 08:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Canestent lehet használni, ha addig nem jutsz el a dokihoz.
2016. ápr. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az èn dokim kiborult mikor megtudta hogy hat hetesen azt ajànlott màs orvos.

Szval ez is dokifüggő.

Még az is jobb ha felhívod a szülészetet van-e vény nélküli valami.

2016. ápr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hatos vagyok.

Màrmint canestenre borult ki.

2016. ápr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen esetben Canesten krémet és Borax krémet engedett a doki. Van, aki engedi a kúpot is, az enyém nem.
2016. ápr. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!