Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar velem lenni ha van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar velem lenni ha van barátnője? (barátság extrák érzelemmel )

Figyelt kérdés
Egy barátommal kb 2 éve barátság extrákkal kapcsolatot folytatunk. De nem csak a szexről szól, sokat beszélgetünk, mindent tudunk egymásról, sokszor alszunk együtt,úgy is, hogy nincs szex.Megölel, megcsókol, puszilgat stb. Elaludni is összebújva szoktunk. De van neki elvileg barátnője, akit elvileg szeret. MIközben mi már ebben a kapcsolatban voltunk, jöttek ők össze, és akkor megebszéltük, hogy csak barátok leszünk. Beszéltünk így is folyamatosan, 1 hét után írta, hogy hiányzok neki, aludjak nála.. mikor ekkor nála aludtam sem szexeltünk, hanem összebujtunk, beszélgettünk stb. és ezekután valahogy szorosabbnak érzem a kapcsolatunkat, sokszor összevesztünk, vitatkoztunk a két év alatt, de valahogy még is visszataláltunk a másikhoz. De nem tudom miért akar velem lenni, ha van barátnője..miért velem akar aludni stb? Tényleg nem értem. Egy állítólag szerelmes férfi ezt megtudná tenni?

2016. máj. 30. 20:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Hajajjj, vannak itt gondok rendesen. Ő szimplán csak egy gyökér, te pedig valószínűleg társfüggő vagy rendesen. Ez minden, csak nem szerelem a részéről a barátnője iránt. Komolyan kérdezem, hogy élhetnek ilyen tré emberek ezen a Földön mint a csávó? De téged sem kell félteni...
2016. máj. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem vagyok társfüggő, sőt... ha ő nem lenne nem is zavarna, hogy egyedül vagyok.. mmint ilyen téren.
2016. máj. 30. 20:58
 3/17 A kérdező kommentje:
nincsen szükségem komoly kapcsolatra, de nem vagyok K..., szval ha nincsen állandó társ, nem szexelek mindenkinek egy buliban, ezért nekem így jó
2016. máj. 30. 20:59
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Nem szexelsz mindenkivel egy buliban, de összebújva együtt alszol más nő faszijàval.

Nem tök mindegy?

2016. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle, hogy biztos ezt akarja, és mondta, hogy igen, hiányzok neki. NEm én erőltettem.
2016. máj. 30. 21:15
 6/17 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem szerelmes vagy ebbe a fiúba. Olyan nincs, hogy barátság extrákkal, egyik fél mindig többet akar. (Nekem is volt "dugópajtásom", tudom, hogy mit beszélek.) Mivel az úgy nevezett barátodnak van csaja, így ő tuti nem szerelmes beléd, csak kihasznál. Ha őszintén szerelmes lenne, nem feküdne le mással, nem lenne barátnője; ha szeretne, csak úgy, mint barátot, nem feküdne le veled. Kényelmes neki ez a kapcsolat, semmi energiát nem kell belefektetni, akármit csinál te vagy neki. Nem tisztel, nem becsül, csak kihasznál. Szakíts vele, ne alázd le magad ennyire. Vagy olyan értékes, hogy ne legyél egy harmadik, és ne legyél "szamár" a ló helyett. Addig szakíts meg vele minden kapcsolatot, amíg meg tudod tenni, később nehezebb lesz. Sok szerencsét!
2016. máj. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De akkor miért utazgat velem? miért tölti velem a legtöbb estéjét? azt mondta, hogy én tudok róla egyedül mindent...
2016. máj. 30. 21:18
 8/17 anonim ***** válasza:
62%

De nem is tartott gondolom pisztolyt a fejedhez hogy aludj vele együtt.

Tudod, ez már erkölcs kérdése de látom neked az nem igazán van, inkább próbálod rákenni a csávóra ezt az egészet.

2016. máj. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok belé szerelmes, egy két évvel ezelőtti hoszabb kapcsolatomban nagyon sérültem szakításkor és nme tudok még szerelmes lenni szerintem. Eljegyzés stb megovlt mikro szakítottunk
2016. máj. 30. 21:19
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem akarom rákenni, nyilván tudom hogy én is hibás vagyok, és igazat adok neked is kedves utolsó!
2016. máj. 30. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!