Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Szerintetek férfiatlan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Szerintetek férfiatlan, ha kicsit szubmisszív vagyok és kedvelem a domináns nőket? 22/F

Figyelt kérdés
Egyébként egy teljesen normális kapcsolatot képzelek el annyi különbséggel, hogy a szex tartalmazna bdsm elemeket.

2016. jún. 5. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

háááát mivel pont ugyan ilyen vagyok, csak nőben, ezért pont az ellenkezőjét keresem annak, amilyen te vagy..


de egy alapvetően domináns nőnek gondolom pont tetszik, hogy irányíthat, és nem gond neki, hogy nem vagy klasszikus értelemben férfias.

2016. jún. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Szerkntem nem férfiatlan... Nekem tökéletes a párom így. Lehet, hogy inkább én hozok meg végső döntéseket patthelyzetben, de ez csak egy dolog, szexben meg szeretek durvulni, de én ugyanúgy férfiként tudok tekinteni a páromra, mert mindig lehet rá számítani, kicsórja a táskámból a nehéz dolgokat, hogy ne nekem kelljen cipelni, mindenben teljes mértékig a partnerem, nem hagy cserben a bajban. Meg nem egy turyimutyi alak, képes önálló döntéseket hozni, stb. Ez így rendben is van szerintem. Ha nehezebben is, de fogsz találni ilyen csajt, akinek ez tetszik.
2016. jún. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem férfiatlan, de szerintem ezek a szerepek cserélgetve jók. Attól mert az ágyban valaki olyan amilyen, az életben lehet más.
2016. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem, szerintem felháborító, hogy egy nőt teljesen természetes, sőt elvárható dolog ledominálni, erőszakosnak lenni vele szexben, de a fordítottja meg nem.
2016. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi, hát remélem sikerül majd találni ilyen lányt aki a dominám és egyben a barátnőm is lesz. :)
2016. jún. 5. 20:00
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem férfiatlan, nekem tetszik, de nem csinálnám mindenkivel:D
2016. jún. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 Hát nyilván nem mindenkivel. :) Én amúgy örülnék, ha sikerülne kapcsolatot kialakítani és nem csak alkalmi lenne a dologból.
2016. jún. 10. 23:27
 8/12 anonim ***** válasza:
Ah nekem alkalmi nem is jó. Számomra érthetetlen mikor valaki azzal is megelégszik, bár én mohó és féltékeny vagyok kissé:D
2016. jún. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8 Megértelek, én is hasonló típus vagyok. :)
2016. jún. 10. 23:53
 10/12 anonim ***** válasza:

#8-as


Oroszlán jegyű vagy?

Esetleg skorpió?

2016. jún. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!