Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy domináns Nővel nyilvános...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy domináns Nővel nyilvános helyen hogyan ismerkedhet meg egy szubmisszív férfi?

Figyelt kérdés

Kicsit pontosítom, hogy mire is gondolok.


Alapvetően a kezdeményezés domináns dolog, ezért a szub férfi eleve ki kell lépjen a komfort zónájából, hogy ezt megtegye. De ha meg is teszi, felmerül a kérdés, hogy mit és hogyan tegyen, ha nem akar más lenni még ebben a helyzetben sem, mint aki és ami valójában.


Nyilvánvalóan nem lehet sem túl határozott, sem túl behódoló. Nem lehet teljesen önmaga sem, de nem is vehet fel egy "ismerkedős" álarcot, amit más férfiak esetleg megengedhetnek maguknak. Kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy akkor tulajdonképpen hogyan is kellene viselkednie?


Különösen kíváncsi lennék dominánd Nő(k) véleményére, ha van olyan szerencsém, hogy kaphatok ilyen választ is.


Ill. lenne itt még egy grátisz kérdés, szintén ebben a témában: Hogyan tudja egy szubmisszív férfi már az első pillanattól kommunikálni a Nővel, hogy milyen beállítottságú? Mi az, amiből egy domináns Nő rögtön levágja, hogy mi a helyzet, de mégsem olyan dolog, amivel a férfi a kívülállók, vagy egy nem domináns Hölgy előtt (túl) kellemetlen helyzetbe hozza magát?


2016. febr. 13. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Elfelejtesz valamit. Az esetek többségében ezek a szerepek a hálószobában maradnak.

Az élet egy területe a szex és nem kell mindennek a szexuális vágyról szólnia ergo az életben nem kell minden esetben subnak lenni. A működő párkapcsolat kompromisszumokra épül. Én személy szerint nem vagyok oda azért ha valaki teljesen alárendeli magát a másiknak a hálószobában ott másak a szabályok, de egy fárasztó nap után nekem is jó lehet elbeszélgetni valakivel aki partnerként meghallgat nem pedig a talpam nyalja.

2016. febr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eltekintve attól, hogy ez nem válasz a kérdésemre, az a gond ezzel, hogy szerintem a szubmisszivitás (ahogy a dominancia is) nem csak egy szexuális beállítottság, hanem egy személyiségjegy. Senki nem mondta, hogy egy ilyen kapcsolatban az egyik félenk éjjel-nappal a másik talpát kell nyalnia. Így valószínűleg senki nem tudna élni. De akkor is szinte folyamatosan része az ember gondolatainak, pláne ha a megfelelő társa is megvan hozzá, akinek már a jelenléte is emlékezteti. De ha ragaszkodnál ahhoz, hogy ez csak szexualitás, akkor értelmezd úgy a kérdést, hogy mivel jelezheti valaki egy feltehetően domináns Nőnek már a megismerkedésükkor, hogy szívesen alárendelődne Neki.
2016. febr. 13. 23:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Hacsak nincs irtó nagy szerencséd, hogy a való életben találkozz valakivel akinél ráérzel akkor vannak ilyen típusú netes oldalak. Vagy az egyik ilyen pár akit ismerek swingerezés közben találkozott.
2016. febr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg tetszik a csaj, ki fogsz mozfulni a komfort zónádból...
2016. febr. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Szub pasiként voltam már domináns és nem domináns beállítottságú nőkkel is, és semmi különbség nem volt abban, hogy ismerkedéskor hogyan viselkedtem velük. A dominánsak is tiszteltek és férfiasnak tartottak, de közben elfogadták azt a tulajdonságomat, hogy őket teszem az első helyre, szeretem magam fölött érezni őket. De nem kellett ehhez semmi különöset tennem ismerkedéskor. Sőt, valószínű ha direkt erre a dologra rájátszva indítottam volna az ismerkedést, már eleve nem is lett volna esélyem náluk. A domináns nőnek is akkor értékes, hogy behódolsz neki, ha úgy érzi, hogy nem egy kis nyomorult vagy, aki bárki másnak is megtenné ezt.
2016. febr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%

Ez van akkor, amikor egy ferfibol balfszt csinal a media, es meg orul is neki, sot, aszondja magarol, hogy 'szubmissziv'.

Haver, bmeg, hat legyel szub /szamomra egyebkent ez egyenertéku a futobolondsaggal/ es ennyi az egesz.

Teszem hozza, az agyban en is szeretem, ha idonkent dominal a no,/megelolegezem, hogy minden ferfi igy van ezzel/ de attol meg rohadtul nem terdelek a labai ele semilyen nyelvanos illetve egyeb helyeken egyetlen embernek sem.Es plane nem gondolnam magamrol, hogy 'szub' vagyok.

Szoval szedd ossze magad oregem, mert gáz vagy

2016. febr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#NE legyel szub:-)
2016. febr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a nézésemből látszik valami. Megvárom míg a férfi elkapja a tekintetét, lehajtja a buksiját, de persze nem bír magával, ezért visszanéz és akkor kihívó arccal nézek rá, hogy erre mit lép...aztán én annak örülnék ha kis beszélgetésbe elegyednénk, a végén elhívna kávézni (vagy ilyesmi) esetleg számot cserélnénk. A lényeg, hogy lássam komolyan akar.
2016. máj. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!