Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem találja a hüvelyem, ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találja a hüvelyem, ez most komoly? Létezik pasi aki képtelen megtalálni egy lány hüvelybemenetét?

Figyelt kérdés

Szexnél mindig nekem kell irányítani a péniszét, hogy a megfelelő helyre kerüljön bármilyen pózban, még kutyában is nekem kell miatta hátraküzdenem magam..

Jó, elismerem, elég pici bementem van, de azért látható...

Ez nem normális? Vagy vannak ilyen pasik?

(ő nekem az első, de ő már tapasztalt!)


2016. jún. 7. 12:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Jééézusom :D Ezen jót nevettemxDD
2016. jún. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
Jó szerencsétlen a pasid!!!
2016. jún. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom más hogy van vele, nekem csukott szemmel is megy. De lehet, hogy a pasid értelmi fejlődése kicsit visszamaradt.
2016. jún. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
35%

Azonnal dobd ki.!

az is lehet h szűz béna!

tuti kamuzott h tapasztalt.

ne feledd attól h valaki pl 30 éves, korántsem biztos h sok csajjal volt..XD

ismerek olyan 30 körülit aki 2 nővel volt összesen életébe, de min2 csak alkalmi szex és ennyi.

2016. jún. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%

Küldd el neki ezt az oldalt, lentebb jobbról oldalt megtalálja szépen illusztrálva, számokkal megcímkézve, és leírva, hogy mi micsoda:


[link]

2016. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%

Tapasztaaalt.Szerintem még tapasztalatlanabb mint te.Gondolom ezzel elmondtam mindent.

Végül is egy tapasztalatlan lányt.Könnyü átvágni ezekszerint.

Szegény kérdező.Jól kifogtad.

2016. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj az ha tapasztalatlanok vagytok.Majd belejöttök.
2016. jún. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon ciki... Ezek szerint akkor nálatok úgy néz ki a szex, hogy semmi előjáték nincs? Nem izgatja a nemi szerved, nem ujjaz? Hiszen ha az ujjával megtalálná, kitapogatná, akkor behatolás előtt is meg tudná így keresni, nem?
2016. jún. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Remélem csak troll kérdés. Első alkalommal is pillanatok alatt betettem és szerintem mások is így vannak vele.
2016. jún. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nem troll kérdés, de basszus, most hogy írjátok, lehet hogy tényleg átvert... Csak ő olyan hogy soha nem gondoltam volna róla.. Mindenesetre ha így van biztos ott is hagyom. Nem azért mert tapasztalatlan, hanem mert hazudott.


Előjátékból nem kell sok, 2 perc smárolás és már mehet is. Hamar nedvesedek.

2016. jún. 7. 13:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!