Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem találja a hüvelyem, ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találja a hüvelyem, ez most komoly? Létezik pasi aki képtelen megtalálni egy lány hüvelybemenetét?

Figyelt kérdés

Szexnél mindig nekem kell irányítani a péniszét, hogy a megfelelő helyre kerüljön bármilyen pózban, még kutyában is nekem kell miatta hátraküzdenem magam..

Jó, elismerem, elég pici bementem van, de azért látható...

Ez nem normális? Vagy vannak ilyen pasik?

(ő nekem az első, de ő már tapasztalt!)


2016. jún. 7. 12:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Tapasztalt, hogyne :'D. Nem olyan nehez azt megtalalni amugy, utat talal maganak, kiveve ha az ember nem is probalkozik mert fel, meg nem tudja hogy kell - tehat nem tapasztalt.
2016. jún. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Szokott próbálkozni. Na mindegy. Köszönöm azoknak akik komolyan vették és segítettek.
2016. jún. 7. 14:17
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

ilyen nekem a legelső esetben volt... jó talán még másodjára se találtam be elsőnek.


ebből az következik, hogy a kedves pasi annyira tapasztalt, mint Berki Krisztián az asztrofizikában.

2016. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de ez még az állatoknál sem okoz gondot, hogy a hím megtalálja a nőstény hüvelybejáratát. Vagy különben már kihaltunk volna. :D
2016. jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
23%
Lehet, hogy tényleg te vagy annyira speciális mégiscsak..? Mutass képet a szeméremtestedről, és eldöntjük lehet-e az ok az egyedi anatómiád.
2016. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
51%
Miért kell kitörölni a válaszokat?Nem értem,rosszat nem írtam.Csak kamu ak tartom a kérdést.Amúgy gondolom te egyből profi mélytorkost adtál neki... stb.
2016. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tom én oda teszem elkezdem tolni és be talál magától :D Stanley nagyon tudja hol a helye :D
2016. jún. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

tibcsi052 nem érted? Akkor neked se lehet sok eszed.. talán a válaszod építő jellegű volt? Ha nem tudsz hasznos választ adni, akkor menj tovább, ne szemeteld tele a kérdésem, kösz.


És igen, az volt az első közös szexuális kontaktunk hogy leszoptam, és nagyon élvezte.

2016. jún. 7. 15:14
 19/23 A kérdező kommentje:
Gondolom egy idő után betalálna. Csak állandóan mondja, hogy segítsek segítsek...
2016. jún. 7. 15:15
 20/23 anonim ***** válasza:
94%

Nekem a hapsim tapasztalt már(1000%), és mivel látta elégszer, nagyon jól tudja hol van, mégis folyton szerencsétlenkedik. Lóbálja a szerszámát egy darabig, hátha, aztán közli, hogy nincs lyukérzéke, és tegyem be, ahelyett, hogy odanyúlna. Teljesen felbassza vele az agyam.

Szerintem nem szűz, csak ilyen... hülye? szerencsétlen? balf.sz? kényelmes? Nem tudom mi a jó szó erre, de szerintem még most beszéld meg vele, mert nálunk ez évek alatt sem változott. Arról nem beszélve, hogy nem kezdeményez, de azért elvárná, hogy másszak rá. Ha egy hónapig nem kezdeményezek, én nem tudom kiveri-e vagy félrelép-e, de egyszerűen akkor sem kezdeményezi a szexet.

2016. jún. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!